Ces 2012. Toshiba i super jakość 4K na 2K.Tu szczękę trzeba trzymać ręką !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ces 2012. Toshiba i super jakość 4K na 2K.Tu szczękę trzeba trzymać ręką !
018__MG_1366.jpg

Toshiba zaprezentowała obraz 4K na 2K w porównaniu z HD.
I to jest to !
Obraz znakomity. Technologia opanowana.
Czekamy na modele do sprzedaży w Europie i oczywiście na filmy 4k na 2K.

009__MG_1355.jpg


[youtube]qlyoW6m7bGc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Wszystko pięknie ładnie w teorii,,, w praktyce nadal na FullHD nie ma czego obejrzeć (poza BluRay), telewizję przemilczę bo oferta jest,,, uhu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie ważniejsze jest że ktoś dba o tworzenie nowych jakości a nie tylko kopiowanie innych. A HD też przebijało się długo. Dziś raczej trudno sobie wyobrazić że trzeba byłoby się męczyć z jakością SD np na tv 60".
Brawo dla wszystkich firm które odważnie atakują 4kna 2K ( Sharp , Toshiba, Samsung, Panasonic)
 

mietka

New member
Dla mnie ważniejsze jest że ktoś dba o tworzenie nowych jakości a nie tylko kopiowanie innych. A HD też przebijało się długo. Dziś raczej trudno sobie wyobrazić że trzeba byłoby się męczyć z jakością SD np na tv 60".
Brawo dla wszystkich firm które odważnie atakują 4kna 2K ( Sharp , Toshiba, Samsung, Panasonic)
Zgodzę się jeżeli chodzi o tworzenie nowych jakości i technologi,ale po co to wszystko nam Polakom skoro nawet na dvb-t nie mamy nadawanej rozdzielczości 1920x1080 do tego lichy materiał a na platformach satelitarnych może kilkanaście
To tak jakby zrobić samochód napędzany antymaterią-no super osiągi ale skąd wziąć antymaterie.(No tu się troszkę zagalopowałem)Ale samochód na wodór w Polsce.Gdzie zatankujesz?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Im więcej pikseli tym lepiej, ale będą problemy z wprowadzeniem tego, chyba, że znowu wymyślą jakiś kodek, który będzie mniej zajmował. Bluray zajmuje pod 50GB a taki 4K ile? 200GB minimum. Jestem jak najbardziej za, ale to zajmie z 5 lat.
 
Do góry