Ces 2012. Te telewizory LG rzeczywiście są bezramkowe.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kiedyś akcja LG z hasłem bezramkowych telewizorów "border less" była mocnym przegięciem.
008__MG_1625.jpg

Ale jak widać czasy się zmieniają.

009__MG_1626.jpg

Nowe modele LCD led są rewelacyjne .

010__MG_1630.jpg

Brak ramki robi niesamowite wrażenie.

011__MG_1631.jpg

Trzeba równie dodać że ogólne wrażenie wyglądu tego telewizora jest niesamowite.
Podobała się również nam podstawka.
 

Deimos

Banned
Tylko dlaczego dalej się "kichają" z tymi świecącymi-połyskliwymi ramkami, podstawka też odblaskowa, zamiast matowej!
Kiki powiedz im tam coś konkretnego na ten temat!
 

Attachments

  • lg_ces_oled.jpg
    lg_ces_oled.jpg
    85,3 KB · Wyś: 324
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
To oglądaj w ciemniejszym pomieszczeniu, a nie w sklepie czy na wystawie i włącz jakąś lampę z boku, to zobaczysz jaka to "przyjemność" z tego świecącego cudeńka...
 
Ostatnia edycja:

ArturTCL

Banned
Czy podstawa pod TV jest obrotowa, bo z tego co widzę, to raczej nie? W przypadu 3D z okularami pasywnymi przydałoby się szczególnie w niektórych sytuacjach?

Pozdrawiam AT
 

marecki6

New member
Bez reklam
kiki a czy prezentowane były najniższe modele od LG czy Samsunga ? chodzi o następce pv350 czy d530 ? uzyskałem informacje od konsultanta, że w lutym na stronie LG pojawią się szczegóły dotyczące nowej serii a w sprzedaży powinny pojawić się na początku drugiego kwartału
 

ernet

Active member
Bez reklam
Tak, ramki powinny być czarne IMO. Wydaje się mi,że TV "bezramkowe " to bedzie obowiazujący trend na rok 2012 ( juz zaczęty zresztą ). Mi taki design baaardzo się podoba, szczególny efekt jest po powieszeniu TV na ścianie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, ramki powinny być czarne IMO. Wydaje się mi,że TV "bezramkowe " to bedzie obowiazujący trend na rok 2012 ( juz zaczęty zresztą ). Mi taki design baaardzo się podoba, szczególny efekt jest po powieszeniu TV na ścianie.

Jaki design? Tu nie ma zadnego praktycznie designu, jedyny design to podstawki.
Wszystkie te tv sa na jedno kopyto nie liczac wlasnie podstawek, nie ma ramek a raczej sa malutkie.
Wyglada to jak tv z gieldy elektronicznej z demontazu gdzie pelno takich matryc lezy i czeka na swoje drugie zycie.
Teraz tv to w zasadzie sama matryca z minimalistyczna rameczka i podstawki ktore sa bardzo ok.
Jak kazdy tv ma tak samo wygladac to ja dziekuje.
Moze sie podobac lub nie ale mi sie kojarzy z wyciagnieta matryca z obudowy i nie ma mowy o designie. Design to bang&olufsen a nawet Sony a to ... Mam nadzieje ze po tej modzie za kilka lat zaczna sie znowu wymyslne obudowy.
 

mietka

New member
Wszystko jest rzeczą gustu mnie się to bardzo podoba a jak ktoś chce większą ramkę to proponuje wyciąć z kartonu ulubiony kształt(niektórzy lubią koła) i pomalować na ulubiony kolor lub zadzwonić do producenta,żeby Ci ramkę zrobił taką jak chcesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te tv to w zasadzie same ramki juz, nie twierdze ze mi sie nie podoba ale tez jak dla mnie nie ma szalu, bo co moze byc designerskie jak widac juz w zasadzie sama matryce. Ramki sa juz taka male ze niedlugo nie odroznisz ktory tv jest jakiego producenta.
Proponuje kupic sama matryce od producenta a za zaoszczedzona kase kupic lepszy sprzet audio.
 

Frakkor

New member
No z tym zużyciem prądu to troszkę przegiąłeś, ale na poważnie to jednak prawdopodobnie plazmy umrą jak CTR, jeżeli Pansonic, największy po Pionierze producent bardziej promuje LCD/LED, to jaka jest ich przyszłość?
 
Do góry