Ces 2012. Rewelacyjny wygląd nowej serii telewizorów LCD Panasonica.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ces 2012. Rewelacyjny wygląd nowej serii telewizorów LCD Panasonica.
020__MG_1533.jpg

Nowe modele Panasonica zrywają z tradycją grubych i niezdarnych modeli rynkowych.
022__MG_1536.jpg

Przestaną być przyjmowane z politowaniem, ale będą powodować wypieki na ich widok.

006__MG_1554.jpg

Możemy zaryzykować że seria DT będzie cieszyć dużym powodzeniem.

009__MG_1560.jpg

Podobnie jak ta seria.
025__MG_1541.jpg

Również najtańsza seria będzie extra.

Całość nowych telewizorów LCD led do wielkości 55" w relacji na stronie z CES.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tvsatuser

New member
@kiki
Czy matryca w E50 jest matowa?
Bo na tym zdjęciu jakoś dużo światła odbija, i mam wątpliwości czy to mat jak w serii E30, którą zastępuje :)

..panasonic.net/avc/viera/us2012/product/e50_lcd.html info o serii E50, pełna spec nie ujawniona jeszcze w nowej serii brak tv 32" i 37"
..panasonic.net/avc/viera/us2012/product/vt_plasma.html reszta serii TV na 2012 :)
wpisujecie bez kropek z przodzu

najtańszą serią będzie E5, a nie E50 ;)
 
Ostatnia edycja:

Forest89

Active member
Bez reklam
Fajnie, że Panas (moja ulubiona marka) idzie w końcu w większe LCD. Szkoda tylko, że nie mają czegoś pośredniego pomiędzy 37 a 42 cale, czyli jakiegoś LCD 40", bo tak jak dla mnie to 37 już mały a 42 za wielki ;)
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Fajnie, że Panas (moja ulubiona marka) idzie w końcu w większe LCD. Szkoda tylko, że nie mają czegoś pośredniego pomiędzy 37 a 42 cale, czyli jakiegoś LCD 40", bo tak jak dla mnie to 37 już mały a 42 za wielki ;)

Kolego nie przejmuj się tym . Też tak myślałem jak kupiłem pierwszy tv 42 calowy . Potem 46 , potem dwa 50 i teraz 55 cali VT30 . I już wiem że następcą będzie albo plazma 55VT50 , albo 55WT50 . Więc wierz mi że jak dla Ciebie 42 za duże to kup 47 i nie będziesz żałował . Też tak kiedyś myślałem i teraz już wiem po co się kiedyś do kina chodziło . Dla dużego ekranu . :) Pozdrawiam
 

RHJG

New member
Bez reklam
teraz już wiem po co się kiedyś do kina chodziło . Dla dużego ekranu .

No co Ty?,a ja myślałem,że na interesujący,ambitny film?
 
Do góry