CES 2012 relacja, zdjęcia - pytania?

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeśli macie pytania i uda nam się uzyskać na nie odpowiedź postaramy się je opublikować. Pakujemy się i wylatujemy na największe święto elektroniki użytkowej.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
bedzie jakas transmisja live z targow?
Ja chcialbym info nt. OLEDa samsunga i LG oraz jakis info nt. BADY jesli takowe beda, nie wiem czy JBL tez tam jest, jesli tak czy wprowadzaja jakies nowe glosniki na rok 2012, Yamaha tunery na 2012 rok :)
 

Deimos

Banned
Ja czekam na wieści o topowych odtwarzaczach Blu ray. Czy coś nowego wystawia Pioneer, Denon itp.? Może będą jakieś projektoy Ledowe w akcji?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bojki

Member
Czesc,

Wszystkiego Najnowocześniejszego w 2012!!:)

PS4, XBox720 ?????

moze uda sie Tobie, dostac w kuluary TopSecret;)

Pozdrawiam
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Mam kilka pytań odnośnie nowych TV LED LG 3D z serii "Cinema 3D" :
1. Jakie rozmiary tych TV będą na rynku od wiosny 2012 ? Czy LG wprowadzi rozmiar 37 cali do "Cinema 3D" ? Teraz są tylko 32/42/47/55 calowe.
2. Jak będzie dokładnie wyglądała usługa "Google TV" w tych nowych TV LG "Cinema 3D" ? Czy będzie dołączona do TV klawiatura/mysz ?
3. Czym to się będzie różniło od usługi "Google TV", która będzie oferowana (również od wiosny 2012) w nowych TV LED 3D Samsunga ?

Pytam, bo "Google TV" w LG i Samsungach to najważniejsza nowinka CES 2012 (jeśli chodzi o telewizory).
 
Ostatnia edycja:

k_mike

New member
ja z niecierpliwością wyczekuje nowych informacji na temat nowych LG i Panasoniców. głównie interesują mnie nowe plazmy Panasonica, seria G40 brzmi dumnie :p.
 

Dżon Bondżoe

New member
Informacje o OLED doprowadzają mnie do gorączki :p To będzie mój next TV. Pierwsze prezentacje LG i Sz(nie mogę napisać **ajsung, bo znów wlepią mi ostrzeżenie) robią wrażenie. Ach... :p

Ciekawa jest tez możliwość sterowania głosem, gestami i twarzą. Inteligente urządzenia, tak jak inteligentny dom wkraczają ostro. Ciekawe też co da Google TV - chciałbym, aby zmienił się sposób oglądania TV - zwykłe stacje powinny odejść a treści na żądanie powinny zdominować TV.

Może za kilka lat na CES zaprezentują wirtualną rzeczywistość. Coś lepszego niż w "Surogaci". Wchodzę sobie w VR i jestem np w klubie w Rio :) Albo na Samoa. Ciało moje podłączone do czujników. Człek sobie wącha, czuje na ciele, widzi wszystko tak, jak by tam był. turystyka padnie :p No i będzie można legalnie żonę zdradzać :) Żyć nie umierać!

Ciekawi mnie tez czy pokażą PS4....

No ale OLED w tym roku zdominuje wszystko. Może jeszcze w tym roku na HDTV będzie test :p

warto posłuchać:
LG unveils 55-inch 3D OLED TV - YouTube

a tu moja żona się odszczękowiła - czyli szczęka jej odpadła:p :
2012 CES Sneak Peek - 55" 3D OLED TV from LG - YouTube

niezłe wyłonienie się :p

a tu konkurent z za rogu.. Albo się zgadali albo robią te TV RAZEM :p :

Samsung announces smarter TVs, 55-inch OLED TV - YouTube


7.5 kg 55" oledzik - mój Panas jest trochę cięższy :p

Pozdrawiam wszystkich
 
Do góry