CES 2012 relacja, zdjęcia - pytania?

Dżon Bondżoe

New member
a czy ktoś członków HDTV planuje zrobić relację z CES? Np. o OLED? Nie wiem, czy tylko mi się wydaje, ale OLED to chyba najważniejsze wydarzenie w elektronice od czasów BD. A dla niektórych to i pewnie ważniejsze od wynalezienia ekranów plazmowych.

To forum się już tak rozrosło, że na prawdę ciężko tu coś znaleźć - więc pytam tu, bo zaglądają tutaj z pewnością ludzie żądni nowych technologii.
 
S

simon333

Guest
Jak wyglądała sprawa kolorów na oled - czy były naturalne czy cukierki?Na pokazach pewnie tryb dynamiczny.
 

Mylagos

New member
Link

Małe podsumowanie w którym Zimny przedstawia co Sony zaprezentowało na CES w kwestii telewizji.

Mnie najbardziej ciekawi jak wypadnie ten Crystal LED, bo to naprawdę ciekawe rozwiązanie.

Pozdrawiam.
 

majki84

New member
Ponoć panasonic na 2012 będzie miał tylko 1 plazmę 2D oznaczenie U50 bodajże i ma być kiepsko wyposażona i najgorsza w ofercie z całej gamy.

W związku z tym pytanie czy spieszyć się i do końca stycznia kupić sobie 50" G30 (za ok. 3500 zł), bo jest promocja, że panasonic daje 5 lat gwarancji, czy poczekać aż wejdą nowe serie i te G30 stanieją, a promocje może przedłużą albo dadzą inną? A może nie zawracać sobie głowy gwarancją i kupić tv kiedy będzie się chciało? POdjerzewam, że U50 będzie na podobnym lub gorszym poziomie jak G30, bo panas widocznie stawia na 3D i na tym się skupia (cała gama tv na 2012 to 3D oprócz jednego modelu).

A może U50 będzie tańszy niż G30 a obraz podobny?

Co byście doradzili? TV do kawalerki, odległość od TV ok 3,5m, do cyfrowej kablówki UPC + podpięty PC do oglądania filmów HD i grania.
 
Do góry