CES 2011 Samsung nowa era plazm.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung nie odpuszcza również plazm.
Nowy desing wg nas lepiej sie wpisuje w jakość niż Panasonic.
Samsung też zmienił nomenklaturę serii plazm.
Nowe modele - to tak jak pisaliśmy przy konferencji bedą większe o jeden cal.
Czyli modele 43"
006_DSC_2277.jpg


009_DSC_2285.jpg


010_DSC_2287.jpg

Dalej 51"

011_DSC_2290.jpg


012_DSC_2291.jpg


013_DSC_2294.jpg

z dobrą czernią

014_DSC_2297.jpg

nową cieńszą ramką

015_DSC_2299.jpg

z extra wyposażeniem

016_DSC_2300.jpg

oraz większe o cal od dotychczasowych serii.

017_DSC_2306.jpg

I prezentają się z gracją.

018_DSC_2309.jpg

a nawet bardzo ładnie.

019_DSC_2310.jpg

Zapowiada się rok dobry dla użytkowników w wyborze nowej fali estetyki wyglądu i nie tylko.
Przykładaliśmy ucho czy nie buczą nowe plazmy ale szum był ogromny na stoisku więc niczego nie słyszeliśmy nawet przykładając ucho. Może i z tym producent sie też uporał.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.

A może coś na temat jakości obrazu i dźwięku nowych odbiorników plazmowych
firmy Samsung , bardzo kiepska relacja z wystawy jak dotąd !!!!!!

Pozdrawiam , :)
accu

:kom:
 

bluray

Banned
Musimy im wybaczyć brak opinii o jakości obrazu tych plazm.
Na takich targach trudno o skupienie jak i zapewnienie wauków domowych dla oceny.

Znajaca Samsunga zaraz b edą na półkach w Polsce.
Ja czekam na BD player D6700 z dwoma HDMI.
Dla 3D z opcją HD Audio.
Jak wiadomo ONKYO 905/906 i inne nie przyjmują z PS3 jednocześnie Audio HD i Video HD.

Design rzeczywiście jak w moim C8000.
SUPER.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam.

A może coś na temat jakości obrazu i dźwięku nowych odbiorników plazmowych
firmy Samsung , bardzo kiepska relacja z wystawy jak dotąd !!!!!!

Pozdrawiam , :)
accu

:kom:


Jeśli uważasz, że czerpanie wiedzy z targowej wystawy poszczególnych producentów pozwala określić jakość obrazu, czy dźwięku telewizora to bardzo przykro mi w imieniu ludzi, którym doradzasz/sugerujesz wybór sprzętu. Na pewno są relacje na innych stronach, których wysłanników nie ma tutaj na miejscu i oni potrafią opisać jakość niewidzianych produktów np poprzez informacje prasowe producenta. W takim przypadku proponuję odwiedzenie tamtych stron.

Kiki nie wyjaśnił do końca, iż nowe plazmy Samsunga otrzymują dodatkowy cal poprzez odchudzenie ramki, czyli wielkość całego telewizora pozostaje nie zmieniona a mamy większy obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie można ocenić jakości dźwięku ponieważ dziesiątki tysięcy ludzi podczas oglądania nie pozwalają na odsłuch, gwar jest ogromny.
Jakość obrazu - wiem że są fenomenalni ludzie którzy popatrza kilka sekund na podrasowane demo w Tv i wszystko wiedzą
Jak bedą na testy poznamy ich jakość
Nam produkty jeśli chodzi o design bardzo
się podobały - Tobie nie muszą
 

redlum

New member
Bez reklam
no i teraz będę miał zagwozdkę - nowy TV miałem brać jakoś pod koniec marca. Miał on służyć do codziennego oglądania TV oraz 3D - bo do filmów/sportu będzie projektor. Byłem nastawiony na Samsunga - ale jak Panas dostał wyróżnienie 3D - to pojawia się nowy faworyt co do zakupu. Znając życie cena obu modeli pomoże mi w wyborze.
 

bluray

Banned
no i teraz będę miał zagwozdkę - nowy TV miałem brać jakoś pod koniec marca. Miał on służyć do codziennego oglądania TV oraz 3D - bo do filmów/sportu będzie projektor. Byłem nastawiony na Samsunga - ale jak Panas dostał wyróżnienie 3D - to pojawia się nowy faworyt co do zakupu. Znając życie cena obu modeli pomoże mi w wyborze.
The HD Guru is consumer electronics industry veteran Gary Merson.
He began his 30 year long career in retailing, where he eventually served as VP of operations for a chain of consumer electronics stores. His unique combination of selling floor experience and technical expertise led to consulting jobs with major TV manufacturers. Today he’s best known as an industry analyst and award winning journalist and critic.
About
Czyli jednoosobowe jury.
Nagrody przyznane oficjalne CES 2011 są tu:
Best of CES Awards - CNET
 

atomer

New member
KIKI czy Twoim zdaniem warto poczekać z zakupem do wejścia serii D Samsunga? Przymierzam się do zakupu Samsunga PS50C6900. Cal różnicy mi nie robi, ale jeśli obraz byłby znacząco lepszy to może warto jeszcze poczekać ten dwa miesiące. Chociaż z drugiej strony tak czekać na coraz to lepszy model można w nieskończoność. Pytanie więc czy różnica w jakości obrazu serii D w porównaniu do serii C jest znacząca czy subtelna. Jeśli to drugie to wezmę bez czekania C6900.
 

atomer

New member
No to mi zadałeś ćwieka :) Po zdjęciach widać że czerń jest sporo lepsza. Właśnie byłem w Saturnie i niestety C6900 czerń ma szarą, chociaż reszta kolorów mi odpowiada - tylko ta czerń :( A jak z bielą w serii D? W C6900 moim zdaniem jest ok, ale C7000 jest zbyt ciemny jak dla mnie. Czy np. D6500 (bo pewnie w ten model będę celował jeśli wytrzymam do kwietnia) pod względem koloru białego ma bliżej do C7000 czy C6900? Generalnie czy nowa seria nie daje ciemnego obrazu? Zdjęcia prezentują się nieźle, ale to zawsze tylko zdjęcia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dla mnie szara czerń to duży problem. I nie chodzi tylko o czerń , bo czerń to głębia obrazu i lepsza paleta barw bo nie mieszana z odcieniami szarego.
 

atomer

New member
dla mnie szara czerń to duży problem. I nie chodzi tylko o czerń , bo czerń to głębia obrazu i lepsza paleta barw bo nie mieszana z odcieniami szarego.

Przyznam, że przez Twoją zdecydowaną opinię postanowiłem jednak poczekać :) W sumie nowe modele zapowiadają się ciekawie. Gorsze chyba nie będą, a jest szansa że lepsze. Mam więc jeszcze jedno pytanie. Skoro mniej więcej w jednym czasie wejdzie seria D Sama i 30 Panasa to jak Twoim zdaniem wyglądało na targach porównanie tych właśnie plazm. Z Twojej relacji wynika, że Sam zrobił spory postęp - zwłaszcza w czerni. Czy u Panasonica też było widać jakiś progres? O ile oczywiście pamiętasz: lepiej prezentował się Samsung D6500 czy Panasonic ST30? Pozdrawiam
 

adamouse

New member
Chętnie przeczytam o rezultacie takiego porównania. Ostatnio w Saturnie w Jankach miałem okazję oglądać Samsunga 63C7000. Leciał na nim "Jak wytresować smoka" 3D. Wyłożone były okulary 3d tylko dla dzieci. Na moją prośbę o inne okulary lub inny film usłyszałem, że "tak to dostarczył Samsung" i nie wprost dano mi do zrozumienia "pocałuj mnie w 3D, tfu 3 litery.
Film był bardzo ciemny i plazma sprawiała wrażenie ciemnej, o słabym kontraście (pomagało założenie okularów, poprawiało czerń, ale nadal obraz był dość ciemny). W porównaniu do LED-LCD dużo mniej irytujących błysków w okularach 3D.
Obok stoi 65VT20 na którym leciał jakiś materiał 2D i wyglądał o niebo lepiej (nasycenie kolorów, kontrast, czerń).


Nie wydaje mi się, by była aż tak duża różnica między tymi TV, ale taki sposób prezentacji plus olewactwo sprzedawców zapewne powoduje, że nie sprzedadzą ani jednej sztuki tego TV.
Czekam na opinie o D7000 / D8000. Celuję w >60" w ciągu kilku następnych miesięcy, ciekawe kto pozamiata rynek w tym roku. Tylko ciągle się zastanawiam czy na pewno plazma, bo u mnie w domu dużo się gra (dzieci w dzień, ja znów z kumplami potrafię dołożyć parę godzin grania online w nocy).
 

Kampaj

New member
Bez reklam
A ja uważam, że 63C7000 to najlepsza plazma na rynku poniżej 15000:)
Panasonic ze swoimi cenami i możliwościami odpada(subiektywna opinia przeciwnika plazm).
Z tego co widze, w nowych modelach jest jeszcze gorzej, niz rok temu.
42CX3 wypada fatalnie przy 42C450 Samsunga.
Noi ale i tak te plazmy świecą gorzej i bardziej smuzą, niż choćby taki Thomson 100Hz :)
 
Do góry