CES 2011 - Sharp nowości LE 935

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp wprowadza nowe wielkoekranowe telewizory LCD LED
model 70LE 935 to model z pełnym podświetleniem led co przy tej wielkości przekątnej daje równe podświetlenie ekranu.
001_DSC_2141.jpg

Model ma inny wygląd niż obecne Quattrony

002_DSC_2146.jpg


003_DSC_2147.jpg

Jak pamiętamy serię LE 700 czy Le 7005 to model jest też grubszy - podobnie jak poprzednia seria.

004_DSC_2150.jpg

występować będzie w wielkości 70" i 60"

005_DSC_2151.jpg

prezentuje się dobrze przypominając Neca Multeosa czy Pioneera KRL

023_DSC_2136.jpg

Posiadać ma Local Diming co wyraźnie ma wskazywać na wysoką jakośc czerni ekranu.
Na prezentacji - demo wyciągało żywe kolory szerokiej palety barw z tego telewizora.

024_DSC_2137.jpg

Niestety nie odsłuchaliśmy jakości dźwięku ale ostrość, płynność i paleta barw imponująca.
Dodatkowa zaleta to współpraca z serwisami internetowymi.

025_DSC_2138.jpg

Oczywiście pełna współpraca po wifi i wlan.
 
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
Ciekawe czy poprawiono kąty oglądania dwa ostatnie zdjęcia pokazują ze nie za bardzo [ale to może moje sugestywne wrazenie] po za tym ja to Quattron kolorowo:oops:
 

NickSon

Member
Nie wymyślą nowych matrych z kątami niewiele sie zmieni raz beda lepsz eraz ciut gorsze w obrębie stosowanych matryc. ALE NARESZCIE NORMALNA RAMKA a nie to co serwował SHARP w obecnej serii. To mi się podoba.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Chyba katów nie da sie poprawic, jak LCD ma szybę.
Jedyny model bez odbić i z 178stopni to była toshiba 46SV685.
Teraz każdy LCD z szyba ma odbicia i słabe katy;/
 

NickSon

Member
Chyba katów nie da sie poprawic, jak LCD ma szybę.
Jedyny model bez odbić i z 178stopni to była toshiba 46SV685.
Teraz każdy LCD z szyba ma odbicia i słabe katy;/

Co ma wspólnego szyba do kątów widzenia? odbić sie nie bierze pod uwagę przy ocenie kątów widzenia. Kąty w 99% zależą od matrycy a dokładniej ułożenia w niej ciekłych kryształów. Ja już sie nasłuchałem dziwnych teorii na temat kątów np. pan w sklepie mi mówił "może ten telewizor ma słabe kąty bo jest 3D?"
 
Do góry