CES 2011 - LG - OLED - kiedy w końcu ten OLED...

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
016_DSC_1932.jpg


Jeśli mieliście okazję być w Berlinie podczas zeszłorocznych targów IFA to widzieliście dokładnie te same ekrany OLED. Kiedy w końcu zobaczymy 42" telewizory OLED? Niestety nie wiadomo.

017_DSC_1933.jpg


018_DSC_1935.jpg


019_DSC_1937.jpg


020_DSC_1940.jpg
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
a po co skoro, duzo produkuja LCD, producencji maja monopol i wydaja to co im sie podoba, a technologi nie rozwijaja, to widac od paru lat :(
 

NickSon

Member
producencji maja monopol i wydaja to co im sie podoba, a technologi nie rozwijaja, to widac od paru lat :(

Zostań producentem to sie dowiesz dlaczego :) Oni nie jeden pomysł/patent trzymaja w lodówce
Ich główna zasada trzeba doic z technoligi w którą sie zaiwestowało setki mln$
Konsumenci koncernom z chęcią by zaproponowali puscic z dymem obecne fabryki i linie prodykcyjne zaliczyc straty i zająć się OLED :)
Teraz kupiłem nowe LCD i myślę że akuracik za jakies 4-5 lat za dużą kase ale juz akceptowalną kupie sobie 46cali OLED a moze wymyślą do tego czasu wymyslą coś innego?:)
 

bluray

Banned
Nakłady muszą sie amortyzować, bo w przeciwnym razie będzie jak z PIONEEREM i z ich najlepszym PDP TV w historii.

LG poinformował, że w 2012 wchodzi z całym LineUpem OLED !
I to jest najważniejsza informacja na CES 2011.
Więc mamy już fazę odliczania.
 

yaneq

New member
Bez reklam
Kto wcześniej okiełzna OLED, ten wygra na rynku. To moje zdanie. Obraz jaki daje ta technologia jest niesamowity. Mam AMOLED w telefonie i aparacie. Obraz jest wspaniały. Żywe kolory, genialny kontrast i czerń. Chciałbym to mieć w telewizorze. Technologia jest jednak droga, to pewnie sprawia, że tak długo na nią czekamy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Technologia jest nietrwała dlatego niektóre firmy przesunęły lub wycofały swoje zainteresowanie technologią. To jeszcze potrwa.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Dla mnie osobiście lepszą technologią był SED Toshiby i Canona ale z tej technologi pozostał tylko prototyp:-(
 
Do góry