CES 2010 - Mitsubishi

steeze

steeze
Pomagam
VIP
010_DSC_0018.jpg


Być może nie wszyscy wiedzą, że Mitsubishi było jedną z pierwszych firm na rynku, aktywnych w sferze 3D, wprowadzając do sprzedaży swoje 3D Ready produkty już w 2007 roku.
001_DSC_0020.jpg


002_DSC_0022.jpg


W tym roku Mitsubishi ogłosiło wypuszczenie tzw 3D adapter'a 3DC-1000 3D, umożliwiającego wyświetlanie obrazów 3D, na swoich 3D Ready telewizorach, z odtwarzacza Blu-Ray (także musi być 3D). Ma to być atrakcyjne cenowo rozwiązanie, nie odbiegające jakością trójwymiarowości, od prezentowanych u innych producentów.
003_DSC_0023.jpg


004_DSC_0025.jpg


I rzeczywiście, obrazy wyglądały podobnie jak w innych przypadkach. Tu jednak doszła wyjątkowa reprodukcja kolorów 65" telewizora LaserVue, która na ceniących naturalność odwzorowania kolorów robi wrażenie. Także tylna projekcja DLP na telewizorach 60, 73 i 82" wyglądała bardzo interesująco. Co prawda wraz ze zwiększaniem kątów oglądania, zarówno w LaserVue jak i DLP, kolory traciły na wartości, ale raz, jest to cecha występująca także w technologii LCD (może w nieznacznie mniejszym zakresie), a dwa nie jest to cecha, która miała by sprawić, że przestajemy się zastanawiać, dlaczego ta technologia nie istnieje na rynku europejskim.
011_DSC_0019.jpg


By pokazać, że Mitsubishi ze swoimi produktami czuje się bardzo dobrze na rynku amerykańskim, w tym roku, światło dzienne ujrzą telewizory z dostępem do sieci, a producent ogłosił rozszerzenie rozpoczętej jakiś czas temu współpracy z platformą VUDU dostarczającą aplikacje dla telewizorów Mitsu.
006_DSC_0031.jpg


007_DSC_0032.jpg


005_DSC_0028.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rzeczywiście szkoda że nie ma w Europie .A jaki poziom cenowy jest na te telewizory w USA?
 

piotr10

New member
Bez reklam
telewizor laserowy to moje marzenie, mam nadzieje, że kiedyś zawitają do Polski i będą konkurować nie tylko jakością , ale przede wszystkim ceną!!!! 65 cali to ideał na moje 6 metrów od tv:cool:
 
Do góry