CES 2010 - czyli targi elektroniki

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Już tylko 14 dni zostało do rozpoczęcia największej na świecie imprezy Consumer electronics. Jakimi nowinkami zaskoczą nas producenci w tym roku? Typujemy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp - pierwszy na świecie piksel z 4 kolorów !
Toshiba Cell Regza - rewolucja multimedialna.
Panasonic - nowe modele 3D
 

fotokrak

New member
hehe, mnie by wystarczyło gdyby LG od stycznia zaczoł sprzedawać LCD LED wiekszy niż 55", technologia 3 kolorów kosztuje fortune, wiec gdyby ktoś uruchomił 4 diodowy (4ta dioda czarna :shock::D:D) to było by dobre, cena tych "słabszych" spadła by do bardzie przyzwoitych cen :rolleyes:

to tyle z moich skromnych marzeń skromnego endusera.
A tak na poważnie to właśnie wstrzymałem się z zakupem samsung LED bo chce zobaczyć co nam obwieszczą na tych targach.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Philips rządzi.

Philips przestał produkować najwyższe modele paneli LCD, a że zawsze przodował w innowacjach (trynitron - sprzedany Sonemu, 100 Hz, VHS - sprzedane JVC, CD, DVD, Blu-ray, podświetlenie 3-diodowe, ambilight) może to świadczyć o zaawansowanych pracach nad czymś co zastąpi LCD...
 

mikulas

New member
Jeśli spodziewacie się rewolucji jak "led tv" to na pewno będzie tego sporo. Dla mnie to są raczej ewolucje, rynek innowacji zaczyna hamować i trzeba coś stworzyć nowego by sprzedać...jeśli ktoś często odwiedza IMAX to pewnie się domyśla że 3D to raczej lipa.
Ja czekam na prawdziwe OLED, coś co wreszcie zastąpi LCD i Plazme, ale to raczej nie w tym roku
 

Mr.T

New member
A tak po za tym mam nadzieję że zostanie zaprezentowany pierwszy telewizor robiący popcorn i frytki. Byłoby miło.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
new plazma neo pdp

panasonic szaleje contrast 5000000 pobor mocy 95 watt w plazmie 42cale nowe cele luniformy i filtr czterokrotnie wieksza wydajnosc swietlna nie wiem ja wy ja juz odkladam kasiorke:bober:
 

WuMike

New member
Bez reklam
Niech przy okazji dadza CMS, poprawia skalery i deinterlacery. 95W przy 42" brzmi juz calkiem sensownie, jak na plazme.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ciekawe jak tam projekt plazm IPS alpha u panasonica, pracują nad nimi jeszcze czy nie. Przydał by się w końcu tv od nich z prawdziwą czernią.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
IPS Alpha to projekt dotyczący wyłącznie matryc LCD.
Matryce te Panasonic produkuje wspólnie z Hitachi.
Niestety czerni tam akurat brak.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tego nie czytałem jeszcze :(.
Do tej pory czyli modele produkcyjne - projekt dotyczył wyłącznie matryc LCD.

Jak będzie taka czerń jak w LCD -to lipa.
 

WuMike

New member
Bez reklam
A widzial Pan filmik w artykule? Na pewno nieco podrasowane warunki i mocno odbijajaca powloka, ale czern wyglada, ze bije ta z Kury, natomiast sam obraz wydaje sie wrecz trojwymiarowy! Wrecz nierealnie sie nowy panel prezentuje. A moze to fake?? ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na targach w Berlinie podrasowana seria Z 11 - też świeciła extra - ale na testach -smutno.
Jeśli kupili patent Pioneera - będzie rewelacja.
Zobaczymy co jutro napiszą nasi wysłannicy.
Bo na konferencji Panasonica nikt nie zachwycał się projektem - więc może kolejna para w gwizdek ?
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Nie masz racji. IPS alpha to rowniez projekt dotyczacy nowych plazm, a o Panasach LED LCD nie slyszalem jeszcze.
WUUU nic z alpy project nie jest plazmach przynajmiej w tym roku jest tylko model lcd led alpha model TC-L42d2 na rynek amerykanski a co do tego linku czytalem go w innych newsach i pisali ze to led lcd nie plazma :bober:
 
Do góry