CES 2008 P jak Panasonic

slouON

New member
kiki a wiesz moze kiedy te PX80 beda w sklepach? i moze te nowe opróćz wspomnianej czarniejszej czerni bedą mniej ziarniste ? ;)
 

karoo

New member
Mam dwa pytania odnośnie Telewizorów LCD Panasonic:
1.Czy prezentowany na targach w Las Vegas model Panaosnic 32lx80 to ten sam model co Panasonic 32LX80 który ma być już w lutym w Japoni?
2.Który model (Panasonic 32LX85 cz Panasonic 32LX80)wejdzie na Polski rynek.

Pozdrawiam!;)
 

tirex

New member
karoo napisał:
Mam dwa pytania odnośnie Telewizorów LCD Panasonic:
1.Czy prezentowany na targach w Las Vegas model Panaosnic 32lx80 to ten sam model co Panasonic 32LX80 który ma być już w lutym w Japoni?
2.Który model (Panasonic 32LX85 cz Panasonic 32LX80)wejdzie na Polski rynek.

Pozdrawiam!;)

Dołączam się do powyższych pytań.

Ps.Czy ktoś ma jakieś info. w tej sprawie??
 

tirex

New member
Czyli trzeba poczekać na odpowiedź Panasoica.
Oby się pośpieszyli.

ps.
karoo napisał:
Mam dwa pytania odnośnie Telewizorów LCD Panasonic:
1.Czy prezentowany na targach w Las Vegas model Panaosnic 32lx80 to ten sam model co Panasonic 32LX80 który ma być już w lutym w Japoni?

Chodziło ci chyba o model Panasonic 32LX85;)
 
Ostatnia edycja:

karoo

New member
tirex napisał:
Chodziło ci chyba o model Panasonic 32LX85;)


Oczywiście. Niestety ale człowiek nie jest nieomylny.:)


Ps.Mam nadzieję że do Polski wejdzie seria LX85, bardzo podoba mi się ich desing.
 
Ostatnia edycja:

km1963

New member
Bez reklam
CreativePL napisał:
Ktos sie tu pytal, ktore modele wejda na polski rynek- KLYK

Czy aby napewno ?

Z moich obserwacji rynku wynika że najpierw Japonia pózniej USA z niewielkim poślizgiem czasowym a dopiero UE jeśli w ogóle będą u nas dostępne ( dotyczy to wszystkich firm ) ale najlepiej jak głos zabiorą handlowcy

pozdrawiam

PS znalezione w sieci :
Panasonic wprowadzi w marcu do swojej oferty w Niemczech dwa nowe modele telewizorów plazmowych. Modele TH-42PX80 i TH-37PX80, posiadają panele 11 generacji o rozdzielczości odpowiednio: 1024 x 768 i 1024 x 720 i kontraście 15000:1. Oba telewizory posiadają po trzy łącza HDMI 1.3 a także mają możliwość odtwarzania sygnału 24p. Na pokładzie telewizorów odnajdziemy także: tuner telewizji cyfrowej DVB-T, slot na karty SDHC, technologię V-Real 3 z 4096 stopniami szarości i 68.7 mld kolorów, a także 100Hz i Viera Link.

a więcej tutaj : http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/3524
 
Ostatnia edycja:

km1963

New member
Bez reklam
Mabri napisał:
Nie jestem handlowcem ale nie rozumiem dlaczego miałoby ich nie być w Polsce. Będą ale z oznaczeniem PV.

Nie patrzyłem na Panasa ( bo akurat produktu tej firmy nie poszukuję - już mam:D ) ale moja wątpliwość bierze się z polityki produktu na różne rynki jak np w Toshibie czyli w szczegółach :http://www.tacp.toshiba.com/televisions/product.asp?model=42lx177
czy Sharpie : http://www.engadget.com/2008/01/06/sharp-rolls-out-se94u-aquos-series-w-aquos-net/

Ale u nas tych modeli nie ma ( czy będą? ) i nie różnią się tylko literkami;)

U innych firm przyznam że nie szukałem różnic w modelach i może zbytnio uogólniłem wrzucając wszystkie firmy do jednego "spojrzenia" na ważność rynków ale miałem wątpliwość i mam nadal mimo Twojej zdecydowanej pewności bo jak piszesz nie jesteś handlowcem :cool: i nie wiem skąd wiesz że będą:(

Pozdrawiam
 
Do góry