Panasonic - na CES Plazma 150 "

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic przedstawił największą plazmę na świecie:

medium_2175170939_b866743e7f_o.jpg


medium_2175171195_067551cfa1_o.jpg


medium_2175961916_aca6dff555_o.jpg




medium_2175834786_928774a02c_o.jpg


http://gizmodo.com/photogallery/pana150live/1000429930
 

kavoo

New member
Ekran ok. 8x11 stop... moze byc ;-)

Kiedys, za komuny, byly modne fototapety. Kto mial rodzinke za granica, wzglednie udalo mu sie samemu wyjechac, przywozil sobie stamtad pare rolek tapety i mial na przyklad wodospad w sypialni ;-)

Czemu to wspominam? Ano dlatego, ze 8 stop wysokosci to ok. 240cm... akurat, zeby zafundowac sobie w sypialni wideotapete ;-) Tylko jak tego bydlaka do chalupy wniesc? :lol:
 

timbot

New member
Bez reklam
chyba trzeba zabudować - wiec kupować tylko do nowych domów w trakcie budowy, lub na chwile dach podnieść dzwigiem ;)
oj, za takie cacko, sam bym chwile niejeden dach potrzymał...

tylko jedna uwaga - 240 cm wysokości, przy rozdzielczosci 1080 w pionie to daje piksel o rozmiarze 2,22 centymetra - w sumie z 5 metrów juz można ogladać :)
mam tylko pytanie jak dziala na zwykłej antenie siatkowej?
:D
 

jarmalik

Member
Bez reklam
timbot napisał:
tylko jedna uwaga - 240 cm wysokości, przy rozdzielczosci 1080 w pionie to daje piksel o rozmiarze 2,22 centymetra - w sumie z 5 metrów juz można ogladać :)
mam tylko pytanie jak dziala na zwykłej antenie siatkowej?
:D

Pomyliłeś się o rząd wielkości. Piksel (raczej wysokość linii) ma tu 2,22 milimetra! Ekranów z kilkucentymetrowymi pikselami akurat w Las Vegas widziałem wiele;) . A poza tym podobno siatka to żadna antena. Aby ocenić jakość obrazu z tradycyjnego przesyłu analogowego trzeba dobrze ustawić antenę segmentową.
 
Ostatnia edycja:

dnc

Moderator
VIP
Czy może podali w parametrach technicznych jaki jest średni i maksymalny pobór mocy? No myślę, że 1kW przynajmniej. A przy takiej mocy to już niemal jak piecyk elektryczny. :-D Wydaje mi się, że ten model jest tylko pokazaniem możliwości technologicznych Panasonica. Nie wiem komu by się chciało mieć taki TV w domu i czy by wszedł do pokoju? Kogo by było stać na niego i czy cena jest adekwatna do tego co się otrzymuje?
 

Arek4

New member
kavoo napisał:
Ekran ok. 8x11 stop... moze byc ;-)

Kiedys, za komuny, byly modne fototapety. Kto mial rodzinke za granica, wzglednie udalo mu sie samemu wyjechac, przywozil sobie stamtad pare rolek tapety i mial na przyklad wodospad w sypialni ;-)

Czemu to wspominam? Ano dlatego, ze 8 stop wysokosci to ok. 240cm... akurat, zeby zafundowac sobie w sypialni wideotapete ;-) Tylko jak tego bydlaka do chalupy wniesc? :lol:

Zakładając, że ekran o przekątnej 150 " (381 cm) ma rozdzielczość 4096 na 2160 punktów, wymiary jego boków to ok. 337 x 178 cm.
 
Ostatnia edycja:
Do góry