Pioneer Nowy wymiar plazmy

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tak będzie wyglądać plazma Pioneera Kuro kolejnej generacji .Ma grubość
9 mm i nie będzie sprzedawana w roku 2008.
pioneer-thinconcept00.jpg




project-kuro-advanced-design-concept-display_small.jpg






project-kuro-advanced-design-concept-display_front-angle_small.jpg


 

d.karolik

New member
Witam
Normalnie szok , jak seria 507 była porównywana z 508 to czerń była czarniejsza ( obłęd ) ale teraz wychodzi na to że 508 też wypada blado co do nowej generacji. Widać , że Pioneer ma w zanadrzu jeszcze dużo do pokazania i szybko nie zrezygnuje z robienia i dopracowywania swoich ( extra ) plazm. Spoko jestem za.

P.S
Właśnie się zastanawiam co wybrać bo powiem szczerze że jeszcze się borykam ale może ktoś pomoże : 50" PDP - 508XD czy Toshiba 52z3030 ?.
Raczej się skłaniam do Pioneera , a będę oglądał z 4m. Więdz tak jak niektórzy piszą nie będę widział różnicy między HD-redy / full-HD . Czy ktoś wie jaka jest żywotność plazmy Pionka ?.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pierwsze informacje mówią że Pioneer zachwyca na każdym kroku,że jakość rzuca na kolana nawet najbardziej obytych specjalistów.
Ale to jeszcze trochę wody upłynie w Wiślie , na dziś i tak Pioneer jest rewelacyjnej jakości.
Cieszy fakt że Pioneer nie stanął na laurach zwycięstw rankingów.
 

Paweł U.

New member
Kozak model ;) Kto by pomyślał, że tak można odchudzić "starą" luminoforową technologię. Te 9mm to zapewne w najcieńszej częsci tv.
 
Ostatnia edycja:

lbk

New member
to chyba można sobie odpuścić śledzenie rynku w tym roku :D Pozostaje czekać do 2009, w porywach do 2011 :D
Ciekawe jak baaardzo dużo zażyczą sobie za tę technologię.
 
Ostatnia edycja:

darek_k

New member
co prawda jak spojrzycie na porównanie kontrastów na zdjęciu to widać że zwykły model KURO po lewej nie ma czerni tylko świeci :) jak najgorsza plazma
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
admin był na prezentacji i wygląda to niewiarygodnie ale właśnie to potwierdza. Podobno jak gra w ciemności a obraz jest czarny to nie wiadomo gdzie jest rama.
 

icek69

New member
lbk napisał:
to chyba można sobie odpuścić śledzenie rynku w tym roku :D Pozostaje czekać do 2009, w porywach do 2011
Z takim podejściem to nigdy nie kupisz sprzętu. :confused: Po prostu musimy się pogodzić, że wyścig technologiczny nie będzie już miał końca i trzeba się decydować tu i teraz. Chyba, że nowe modele są już w innych krajach, a u nas wchodzą w perspektywie do 6 m-cy. To wtedy warto odczekać.

Ja właśnie kupiłem dwa tygodnie temu 508XD i jestem strasznie zadowolony. Zwłaszcza, że przy montażu uchwytu ściennego naderwałem sobie ścięgno nadgarstka i miałem przez ten cały czas L4! ;) Siedziałem przed moim KURO, oglądałem TV-Sat i DVD i uczyłem się obsługi, funkcji i ustawień non-stop.

Przy okazji wielkie podziękowania dla KIKI-ego za poświęcony czas i dla -AS-a za podesłanie ustawień z UK http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=117463&highlight=d65#post117463. Teraz TV gra i buczy pięknie! Jeszcze tylko muszę za parę miesięcy (czytaj uzbierać kasę) dokupić porządne audio 5.1 i PS3.
 
Na forach angielskich, są przecieki o modelu 9 generacji KURO. Podbno taki przeskok jak z 7 generacji na 8 . Nie jest to co prawda tak efektowne jak te prototypy co były pokazywane na targach, ale może i warto poczekać. Zobacze jak będe stał z kasą, jak będe miał uzbieraną na kwiecień to pewnie lx-5080 d sobie zafunduje, jak nie to poczekam kilka miesiecy dodatkowo na 9 generacje :). Pozdrawiam.
 

jtd

New member
Bez reklam
tigerheart napisał:
Na forach angielskich, są przecieki o modelu 9 generacji KURO. Podbno taki przeskok jak z 7 generacji na 8 . Nie jest to co prawda tak efektowne jak te prototypy co były pokazywane na targach, ale może i warto poczekać. Zobacze jak będe stał z kasą, jak będe miał uzbieraną na kwiecień to pewnie lx-5080 d sobie zafunduje, jak nie to poczekam kilka miesiecy dodatkowo na 9 generacje :). Pozdrawiam.
Mozesz podac linka to tego tekstu z angielskiego forum o przeskoku takim jak z 7 na 8 generacje ?
 

pawel86ck

New member
wow jestem pod wrażeniem, dla mnie czarny to bardzo ważny kolor a widzę że ten model to będzie absolutny high top w tym względzie. Zastanawiają mnie tylko te zdj. bo ta plazma kuro po lewej wyświetla wiele za bardzo rozjaksrawione obrazy, może to wina ustawień a nie samego TV. Aż taka róznica by była? Jasność w Kuro po lewej wygląda jak LCD:confused:. Tak czy inaczej złapałem nutkę na tego nowego kuro, ciekaw tylko jestem kiedy wyjdzie(rozumiem że ten po prawej to prototyp), ceny i czy będą modele z nie tylko 1080p (mi aż taka rozdziała nie potrzebna). Tak 12 tys zł to max jakie mógł bym dać, więc pewnie zostanie to wszystko w swerze marzeń :(
 

Tom0000

New member
Taka prezentacja to chyba antyrekalma , jesli nowego produktu nie maja zamiaru sprzedawac od razu.
Przed 508 miala doskonala czern, teraz to juz tylko szaraczek.
Czy ktos po takim porownaniu wyda 30tys na 508? Napewno lepiej kupic jakis tani lcd i zaoszczedzic na zakup w 2009.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być spokojny o jakość modeli dotychczasowych. Wystarczy poprosić o prezentację w domu , co przy takiej wartosci zakupu powinno być obowiązkiem. Prezentacja technologii potwierdza POPROSTU jakość wyboru plazm PIONEERA.
 
Do góry