Canon HV30 - sprzedawac czy nie ?

dune2

New member
Bez reklam
Witam.Zastanawiam sie czy jest sens sprzedawac kamere Canon HV30 ktora mam od 2,5 roku a byla uzyta doslownie kilkanascie razy i to wylacznie dla prywatnych potrzeb ( rodzinne spotkania ).Stan jej jest idealny dlatego mi troche szkoda a z drugiej strony lezy w futerale i tylko sie starzeje.Myslalem ze bedzie mi sie chcialo obrabiac nagrane materialy ale jednak lenistwo wygralo.
Czy jak ja sprzedam ale po jakims czasie stwierdze ze jednak przyda mi sie kamera to kupie jakas podobnej klasy ?Jesli tak to ktora kamera jest teraz jej "odpowiednikiem" ? Niekoniecznie minidv moze byc inny sposob zapisu.
Ile moge dostac za hv30 ? Kupilem ja w sieci euroagd.
Z gory dzieki za sugestie.
 

ruski99

New member
Witam, mam podobny problem ze swoim Canonem HG20. Ma prawie 3 lata. Ale doszedłem do wniosku, że jest to tak dobra i poręczna kamera, że nie będę jej sprzedawał i kupował nowej. Szkoda.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witam.Zastanawiam sie czy jest sens sprzedawac kamere Canon HV30 ktora mam od 2,5 roku a byla uzyta doslownie kilkanascie razy i to wylacznie dla prywatnych potrzeb ( rodzinne spotkania ).Stan jej jest idealny dlatego mi troche szkoda a z drugiej strony lezy w futerale i tylko sie starzeje.Myslalem ze bedzie mi sie chcialo obrabiac nagrane materialy ale jednak lenistwo wygralo.
Czy jak ja sprzedam ale po jakims czasie stwierdze ze jednak przyda mi sie kamera to kupie jakas podobnej klasy ?Jesli tak to ktora kamera jest teraz jej "odpowiednikiem" ? Niekoniecznie minidv moze byc inny sposob zapisu.
Ile moge dostac za hv30 ? Kupilem ja w sieci euroagd.
Z gory dzieki za sugestie.


Czytam Twój post już na kolejnym forum...odpowiem konkretnie na niektóre pytania:

1. Sprzedawać bezwzględnie na dziś to już model ..archaiczny..teraz to minimum zapis HD , lub
flash albo karta pamięci. Jeszcze jest szansa na max. 1000zł !!!
2. Co kupić ??? czekać , a czytam ,że to nie problem na ekonomiczną FHD+3D..to jest
jedyny kierunek a ceny spadają jak w telewizorach.

Ja sam tak się bawiłem z moją "Sony" i teraz to mogę ją sprzedać za....100 zł :x
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Canon HV30 to świetna kamera, która zapisuje materiał w HD.
Czy warto ją sprzedać? Cóż trudna decyzja, kamera ta zapisuje materiał na taśmie. Wygodniejszy jest zapis na karcie pamięci. I tu i tu są plusy i minusy.
Jednakże na dzień dzisiejszy aby kupić kamerę pozwalającą na zapis materiału w podobnej jakości będziesz musiał wydać sporo pieniędzy. Pomimo upływu lat HV30 to kamera o bardzo dobrych parametrach i świetnej jakości ( mówimy oczywiście o kamerach amatorskich) nagranego materiału.
W obecnie oferowanych kamerach z tego przedziału cenowego taka matryca jak w tym Canonie jest nieosiągalna....
Typ systemu wideo HDV (1080i)
Rozmiar CCD 1/2,7"
 
Ostatnia edycja:
Do góry