Canon hg10 kopiowanie bez org kabli !!!

coronell

New member
Witam Wszystkich forumowiczów.Mam problem jak wyzej.Dostałem kamerke ze stanów.Niestety jest on bez kabli.Mam tylko ładowarke do baterii.Dokupiłem sobie kabelek hdmi i jest ogladanie malina.Problem powstaje gdy chce przezucic filmy do kompa.Podłaczajac kabelek usb mini-maxi wchodze w menu wyswietlania filmów i kamerka pyta sie do czego sie podłaczyc ?, wybieram komputer i w tym momencie kamerka wyswietla komunikat podłacz kabel sieciowy i obok ikonki bateri miga ikona trojzebu. Lecz w tym miejscu juz jest włozony kabelek usb.Nie wiem o co chodzi.Czy mam podłaczyc zasilanie z kabla??Czy nie mozna kopiowac filmów na bateri, a moze mam zły kabelek.Moze bedzie mi mogł ktos pomóc bo jestem w kropce.Z góry dziekuje
 

coronell

New member
Ten kabelek standardowo słuzy do czytnika kart.Dowiadywałem sie w Canonie z zytniej i mowili ze musi byc kabel zasilajacy dodatkowo podpiety.Chciałem sie dopytac czy to mozliwe zeby nie mozna było skopiowac bez zasilacza
 

Antałek

New member
Ten kabelek standardowo słuzy do czytnika kart.Dowiadywałem sie w Canonie z zytniej i mowili ze musi byc kabel zasilajacy dodatkowo podpiety.Chciałem sie dopytac czy to mozliwe zeby nie mozna było skopiowac bez zasilacza

Dopytałeś, nie jest możliwe kopiowanie bez zasilacza. Zasilanie jest zabezpieczeniem przed "głupotą" użytkownika, zabezpiecza przed utratą zapisu i uszkodzeniem pamięci gdyby zdechło zasilanie w trakcie, w czym problem nie masz prądu w gniazdku?.
 
Ostatnia edycja:
Do góry