Nagrywanie w zwolnionym tempie Canon HV30

alterkonto

New member
Witam, na samym początku zaznaczę, że sprawa jest pilna. Mam trzy tygodnie na nagranie zdjęć, dopiero co pożyczono mi kamerkę, zupełnie sobie nie radzę, nic nie rozumiem.
Wyczytałem, że Canon HV30 może nagrywać w zwolnionym tempie, obejrzałem masę filmików na youtube. Biorę kamerę w swoje ręce i... Nie wiem co dalej!! Nie wiem, jak można ustawić nagrywanie w kamerze w zwolnionym tempie i nie wiem, jak przechwycić poprawnie taki obraz. Starałem się wyczytać coś na angielskich forach, ale wszystko mi się miesza, nie wiem, co oznacza np. 50p i czym różni się od 50i.
BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!
Jeśli ktoś może mi wyjaśnić, o co w tym wszystkim chodzi i jak w prosty sposób uzyskać wysokiej jakości materiał w zwolnionym tempie...
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
jesli w instrukcji tego nie ma to znaczy ze nie ma, a pisales do canona albo dzwoniles to jest minuta i znasz odpowiedz

jesli widziales takie nagrania, to byly pewnie zrobione w programie do edycji
 

alterkonto

New member
W opisach tej kamery na stronach sklepów jest napisane, że nagrywa do 300 fpsów. Mi wystarczyło by 60:) Oczywiście, że jest, a czemu pominięto to w instrukcji? Nie mam pojęcia. Może to zbyt skomplikowane i wymagające sporo pracy, więc nie nadające się do skrótowego manuala. Poszperam dalej:) Gdzieś wyczytałem, że HDV to od razu 60 klatek. Ale jakoś tego nie dostrzegam:)
 
Do góry