Canon, za 2000?

kamas

New member
Witam! Przedewszistkim, jestem kamil , bo jestem tutaj nowy ;).
Trafiłem na wasze forum z googla, i mam nadzieje, że uda mi się od was uzyskać informacji które mnie interesuja. Mianowicie, jestem posiadaczem 2000zł. Pieniądze cchciałbym spożytkować na kamere, oczywiście z HD. Problem pojawia się w tym, że zleży mi na tym by kręcić nią np. koncerty, czy też różne tego typu głośne wydarzenia i przydałby mi się do niej zewnętrzny mikrofon (oczyweiscie pozniej, nie w tych 2000). SZukam dużo, i narazie znalalzem tylko atakie kamerki za 2300.. np. Legria hf200. Mam stara kamere panasonica, ma z 20 lat i nie ma problemu z mikrofonem, nasz rozwoj techniczny sie chyba cofa..

Podpowiedziałby mi ktoś. co by mozna kupic? W gre wchodza tylko nowe,m nie ufam uzywannym
 

ruski99

New member
Witam! Przedewszistkim, jestem kamil , bo jestem tutaj nowy ;).
Trafiłem na wasze forum z googla, i mam nadzieje, że uda mi się od was uzyskać informacji które mnie interesuja. Mianowicie, jestem posiadaczem 2000zł. Pieniądze cchciałbym spożytkować na kamere, oczywiście z HD. Problem pojawia się w tym, że zleży mi na tym by kręcić nią np. koncerty, czy też różne tego typu głośne wydarzenia i przydałby mi się do niej zewnętrzny mikrofon (oczyweiscie pozniej, nie w tych 2000). SZukam dużo, i narazie znalalzem tylko atakie kamerki za 2300.. np. Legria hf200. Mam stara kamere panasonica, ma z 20 lat i nie ma problemu z mikrofonem, nasz rozwoj techniczny sie chyba cofa..

Podpowiedziałby mi ktoś. co by mozna kupic? W gre wchodza tylko nowe,m nie ufam uzywannym

Witaj Kamil.
Poproś mamę, aby dołożyła Ci troszkę kasy do kamerki. Tak ze 4 stówy. Wtedy sobie kupisz
PANASONIC HDC-HS60 i będziesz happy:hihi:
 

wojtaslew

New member
Witam, mam do sprzedania całkiem niezły zestaw do kręcenia filmów. Zarówno profesjonalnych jak i amatorskich.

KAMERA CANON HF-S100
+ADAPTER 35 mm
+Obiektyw Nikon 50mm f/1.8D

Zapraszam do licytacji:

allegro.pl/zestaw-kamera-canon-hf-s100-nikon-1-8d-adapter-i1269179237.html
 

cacumen

Member
Bez reklam
Mianowicie, jestem posiadaczem 2000zł. Pieniądze cchciałbym spożytkować na kamere, oczywiście z HD. Problem pojawia się w tym, że zleży mi na tym by kręcić nią np. koncerty, czy też różne tego typu głośne wydarzenia i przydałby mi się do niej zewnętrzny mikrofon (oczyweiscie pozniej, nie w tych 2000).
Podpowiedziałby mi ktoś. co by mozna kupic? W gre wchodza tylko nowe,m nie ufam uzywannym

Wystarczy popatrzeć na strony internetowe tych firm :Sony , Panasonic , Canon czy Samsung
albo JVC -wybrać odpowiedni model a następnie zobaczyć ile kosztuje w "Skąpcu" czy "Ceneo"
bądź "Allegro" a na końcu mając wątpliwości odnośnie wybranego kamkordera(ów) zapytać
już konkretnie tutaj ponownie a będzie łatwiej i precyzyjniej udzielić wyczerpującej odpowiedzi.
 
Do góry