Canon 350D

sharan1

Member
Wiem ,ze to temat kamer,ale postanowilem tu mapisac.Od 3 lat mam aparat Canon 350D i od 2 dni nie moge zrzucac zdjęć na kompa.Tzn zrzucają sie same foldery,ale pod nimi nie ma zdjęć.Dodam ,ze w aparacie ani w kompie nic nie zmieniałem.Ktoś moze pomóc?
 

jackpe

New member
No napisz trochę dokładniej:) Zdjęcia są widoczne na podglądzie w aparacie,zapisują się poprawnie na kartę pamięci,w jaki sposób zrzucasz, przez usb czy wyjmujesz kartę pamięci z aparatu i przez czytnik,czy sprawdzałeś na innym kompie?.Itd co Ci jeszcze przyjdzie na myśl to opisz :)
 

sharan1

Member
Zdjecia sa widoczne na poglądzie w aparacie.zrzucam na kompa przez usb tak jak od 3 lat.Sa tylko puste katalogi :( Nie probowalem zrzucac na inny komp
 

jackpe

New member
A masz podgląd zdjęć po podłączeniu aparatu do kompa przez usb? Jakim programem zrzucasz? Spróbuj Total Commandera + plugin do Canona. Rozumiem że nie masz czytnika żeby sprawdzić zapis na karcie.
 

sharan1

Member
jackpe napisał:
A masz podgląd zdjęć po podłączeniu aparatu do kompa przez usb? Jakim programem zrzucasz? Spróbuj Total Commandera + plugin do Canona. Rozumiem że nie masz czytnika żeby sprawdzić zapis na karcie.
Czytnika nie mam.zrzucam fotki programem canona eos utility.nie mam wlasnie podlagu zdjec na kompie.wyskakuje mi napis : Battery charge is low.Replace battery or use DC coupler
 

BARABARA

Banned
Niski poziom baterii , wymień baterie lub użyj zasilacza. :)

Kiedyś przez takie coś nie mogłem zamknąć sesji nagrywając BD-R
 

sharan1

Member
Baterie naladowalem.Podglądu na kompie dalej nie ma ,komunikatu zadnego tez nie.Zrzuca dalej na kompa same foldery bez zdjec :( O przepraszam wlaczyłem znów aparat i teraz podlad jest ,ale nie zrzuca zdjec
 
Ostatnia edycja:

jackpe

New member
Przeczyść styki akumulatora np. spirytusem. Czy kiedy miałeś komunikat o rozładowanej baterii to była ona faktycznie rozładowana? Otwórz katalog ze zdjęciami tak jak Ci napisał Maciusss, lub przy pomocy Total Commandera jak pisałem wcześniej. Podłącz aparat bezpośrednio do drukarki i spróbuj wydrukować dowolne zdjęcie. Zobacz jeszcze tutaj http://canon-board.info/ Ja niestety w moich Canonach nigdy nie miałem takiego przypadku,lecz przeważnie też używam zewn. czytnika kart.
 
Do góry