akumulator do canon hg 20

maro10001

New member
witam - poszukuje dobrego sprawdzonego zastępczego akumulatorka do tej kamerki - najlepiej z dlugim czasem nagrywania ok.290 min. oryginal kosztuje ok 560 zl - znalazlem na necie w sklepie Batimex Canon BP-819 1400mAh Li-Ion 7.4V + ładowarka 230V za 103 zl - moze ktos ma z nim do czynienia i moze sie podzielic wrazeniami z uzywania - czekam na sugestie i licze na wasza pomoc- pozdrawiam.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem jako zamiennik to Canona HF100. Spisuje się bardzo dobrze, jest tylko jedna uwaga, kamera nie pokazuje pozostałego czasu pracy akumulatora.
Jednakże rekompensuje to cena w stosunku do oryginału.
I uprzedzę Twoje pytanie 290 min to raczej nie wytrzyma..., ale ze 180 to już prędzej.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Proszę bardzo!
Robiłem ostatnio test "wytrzymałościowy" tego akumulatora....
Wytrzymał około 120min filmowania, plus trochę zdjęć z użyciem lampy.
Uważam, że nie jest źle za te pieniądze i właśnie chcę zamówić jeszcze jeden.
 

eeryk

New member
Witam,
czy występuje u Was taki problem że po kilku sekundach od włączenia kamerki na zamienniku pokazuje się komunikat "Brak komunikacji z akumulatorem czy nadal używać tego akumulatora" i do wyboru "tak" lub "nie".
Czy to normalne czy jest możliwość wyłączenia tego komunikatu?
 

eeryk

New member
mój akumulator to ten z diodami kupiłem na ebay.co.uk jest ich tam dużo napaliłem się na te diody, w sumie fajny bajer (lepiej takie coś niż nic) ale ten komunikat to naprawde wkurzająca sprawa bo nieda się właczyć kamery i odrazu nagrywać bo zaraz wyskakuje komunikat i zatrzymuje nagrywanie:(
 

seneka

Member
Witam zamierzam kupić akumulator do canon hf 10

Akumulatorów do hf10 jest sporo na allegro. Ważny jest fizyczny rozmiar akumulatorka, czym większy tym ma większą pojemność. Trzeba pamiętać że nie ma małych akumulatorków z dużą pojemnością. Ten z twojego linka jest średniej wielkości, ja osobiście kupiłbym większy szczególnie że w zimę przy -10C wydajność akumulatorków jest znacznie mniejsza niż przy +25C
Tu masz akumulatorki do hf10
HF10 na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:

darok

New member
Czy coś się stanie kamerze, karcie itd gdy używając zamiennika nagle podczas nagrywania rozładuje się bateria.
 
Do góry