Marantz UD5007 opinie/doradztwo w doborze

zejnowski

Member
Panowie, panowie to temat o ud5007 :)

Dzięki za zainteresowanie... wydaje mi się, że mój ampli osiągnął max z ud5007, i ja jestem bardzo zadowolony... powoli powoli będę zbierał kolejne graty i wtedy się zobaczy, będę miał wyrobioną swoją opinię...

wracając do ud5007, wszystko zaczęło działać... oprócz przewijania filmów, próbowałem kilku i żaden nie przewija się w żadną stronę. Przeszukiwałem forum UMS, ale jakoś słabo bo nie znalazłem, napiszę swój wątek, zobaczymy co odpiszą.

Z minusów ud5007 to np nie podoba mi się niezgranie wyświetlaczy z ampli, ten w ud5007 jest taki "duży" literki są duże i jakoś tak nie pasuje do delikatności ampli w którym wyświetlacz bardzo mi przypadł do gustu. Niby szczegół ale mnie lekko razi, niech inni wiedzą ;-)
 

lll

New member
Nawiasem - ktoś miał podobny problem? :)

91c408.jpg
 

yoz

New member
Witam
Panowie czy da się powiększyć czcionkę napisów. A druga sprawa czy wam też w napisach nie wyświetla się litera "ś"
Pozdrawiam
 

seta22

Member
Witam wszystkich serdecznie
Przeczytałem ten wątek i tak mam chęć kupić sobie UD 5007 gdzie już posiadam amplituner marantiz SR 5007 .
Wcześniej używałem odwazacza sieciowego xtramer 1 ale się popsuł ,więc chce sobie coś kupić takiego uniwersalnego do odtwarzania płyt DVD i Blu Ray, i do odtwarzania plików różnego rodzaju filmów, zdjęć , muzyki ,Youtube, z mojego dysku sieciowego synalogy.Czy ten Blu Ray będzie się do tego nadawał czy nie będę miał problemu z otwazaniem przewijaniem filmów z dysku sieciowego
Proszę was o opinię


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

philipstv

New member
Witam serdecznie gdzie pobrać najnowsze firmware do ud5007 na usb lub po sieci, w moim menu brak opcji firmware update w setup. Dziekuje

temat zamkniety znalazlem .
 
Ostatnia edycja:
Do góry