Szybcy i wściekli 5

Liter1979

Member
Bez reklam
Wczoraj miałem wreszcie okazje obejrzeć najnowszą część "wyścigowej serii" Film w miarę ok, szczerze mówiąc 4-ka wydawała mi się lepsza, ale "Szybka 5" była pierwsza z serii jaką obejrzałem na blu-ray'u. Dźwięk mnie rozwalił - nawet na moim plastikowym pseudo kinie (samsung ht bd 1255) ryk silników był potężny :shock: Śmigłowce latały na głową, samochody jeździły wokół mnie, a kule świstały z każdej strony. Naprawdę uważam że dźwięk w tym filmie jest na 6-kę z plusem :D Jeśli chodzi o obraz - bez zastrzeżeń !!! Co do fabuły to chyba wiadomo - szybkie samochody, piękne kobiety itd. czyli wszystko do czego cała seria zdążyła już nas przyzwyczaić! No i pod sam koniec ciekawy wstęp do części szóstej :-o POLECAM !!!
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
film grubo przesadzony efektami wręcz śmiesznymi i niemozliwymi do wykonania w normalnym zyciu

A ja tam lubię czasami obejrzeć takie typowo kino rozrywkowe, typu "Transformers", "Szybcy i wściekli", "Hulk" itp. Przecież po robocie do piwka czy flaszki nie włączysz "Listy Schindlera":)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tez lubie, przeciez to kino rozrywkowe, dzieciaki sobie auta z neonkami poogladaja a dorosli dziewczynki przy tych autkach, ale zeby po robocie odrazu do flaszki siadac to juz bym chyba nie dal rady :D
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja tez lubie, przeciez to kino rozrywkowe, dzieciaki sobie auta z neonkami poogladaja a dorosli dziewczynki przy tych autkach, ale zeby po robocie odrazu do flaszki siadac to juz bym chyba nie dal rady :D

He,he pisałem o weekendzie. Ale też mam takich kumpli że przed robotą seta i piwko a po robocie podobny komplet:)
 

rafix01

Member
Bez reklam
a ja tylko widziałem cz.1 na dvd i jakoś mnie nie ciągnie do reszty części ... co innego do piwka i flaszki w weekend :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakby to bylo anglojezyczne forum, to chyba kazdy cudzoziemiec juz by sie zorientowal ze jestesmy z Polski ..albo Rosji :) , swoja droga to ja nie rozrozniam tych czesci, moze dlatego wlasnie ze ogladalem w weekend :grin:
 
Do góry