Dodanie napisów do oryginalnego filmu blu-ray.

Logan__

New member
Mam nadzieję że temat pasuje do tego działu, jeżeli nie, proszę moderatorów o przeniesienie go do odpowiedniejszego.

Otóż jakie ceny na naszym rynku filmowym są każdy widzi, dlatego mam pytanie - czy da się wgrać do oryginalnego filmu na Blu polskie napisy, które byłyby na ORYGINALNEJ płycie? Tak że po włączeniu filmu, w opcjach (nie menu) mam możliwość włączenia polskich, wgranych. Powtarzam - na płycie oryginalnej.

Przeszukałem google i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, dlatego postanowiłem założyć tu ten wątek.

Pozdrawiam.
 

sander602

New member
Awykonalne!!!!!!! Oryginalne płyty są ,,zamknięte``. Nie można nic dogrywać.

edyt. No chyba że w laboratriach N.A.S.A
 
Ostatnia edycja:

Vaderus

New member
Bez reklam
Szkoda, że nie wykorzystana jest funkcja bd-live, która by dociągała napisy do filmu z internetu, ze strony producenta. A że można, przykład jest z Playstation3 - można kupić grę w dowolnej wersji językowej i zaraz po jej uruchomieniu mamy dociągnięty w tle język ustawiony w preferencjach PS3.
 

pazuzu54

New member
Myślę że Loganowi chodziło o to by zgrać zawartość płyty, dołożyć polskie napisy i nagrać na nowy nośnik, ten sam materiał plus polskie napisy.
Czy coś takiego jest wykonalne ?
 

pro_fill

New member
Bez reklam
zdaję sobie sprawę, ze nie na temat, ale interesuje mnie.....
[...]A że można, przykład jest z Playstation3 - można kupić grę w dowolnej wersji językowej i zaraz po jej uruchomieniu mamy dociągnięty w tle język ustawiony w preferencjach PS3.

kolego, gdzie? jaka gra?
mam kilka tytułów i są one tylko w j. angielskim. wiele bym dał, aby było inaczej.


Myślę że Loganowi chodziło o to by zgrać zawartość płyty, dołożyć polskie napisy i nagrać na nowy nośnik, ten sam materiał plus polskie napisy.
Czy coś takiego jest wykonalne ?
jak najbardziej, potrzebne są tylko:
- odpowiednie programy [coś takiego robiłem z DVD i program DVD LABPro]
- silna jednostka komputerowa
- dużo miejsca na twardym dysku
- dużo wolnego czasu.
 
Ostatnia edycja:

Vaderus

New member
Bez reklam
zdaję sobie sprawę, ze nie na temat, ale interesuje mnie.....

kolego, gdzie? jaka gra?
mam kilka tytułów i są one tylko w j. angielskim. wiele bym dał, aby było inaczej.
...

Kilka gierek i źródła zakupu/język:
- Little Big Planet - Amazon / angielska
- ModNation Racer - sklep w Czechach
- Little Big Planet 2 - FRS / holenderski
Wszystkie po włożeniu do PS3 zaczęły "gadać i pisać" po polsku, tak po prostu, same z siebie.
To mi się bardzo podoba w PS3.
Na PSP Go jest to samo. Samo się jakoś dociąga do gier do tych, do których istnieje tłumaczenie.
Ważne - mam tylko oryginały i konto w PS Store, o ile to może mieć tu znaczenie.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
[...]
Ważne - mam tylko oryginały i konto w PS Store, o ile to może mieć tu znaczenie.
chyba ważniejsze jest jednak...
[...]
Samo się jakoś dociąga do gier do tych, do których istnieje tłumaczenie.
[...]
to może być przyczyną.
gry, w których brak j. polskiego, a bariera językowa u żony powoduje, że nie może sobie sama poradzić z nimi:
- Get Fit With Mel B.
- Active 2

szkoda, że nie można w grach wskazać źródła ścieżki językowej :D
 
Do góry