Filmy z Bd-Live

mikefx

New member
Mam takie pytanie. Czy jeżeli kupię film z BD-LIVE np. na Amazon to będę mógł sobie pobrać polskie napisy. Dodam, że film zgodny jest z moim regionem.

Czy nie każde BD-LIVE zgodne z naszym regionem gwarantuje mi pobranie polskich napisów ?
 

cureman

Active member
Bez reklam
Mam takie pytanie. Czy jeżeli kupię film z BD-LIVE np. na Amazon to będę mógł sobie pobrać polskie napisy. Dodam, że film zgodny jest z moim regionem.

Czy nie każde BD-LIVE zgodne z naszym regionem gwarantuje mi pobranie polskich napisów ?

:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ale sie usmialem.21 wiek...
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Pomysł świetny... i aż dziwne, że nie wykorzystany... i pewnie nie ma szans na realizację :(
Nie byłoby pięknie kupować i płacić za film gdziekolwiek i oglądać go z napisami w swoim języku zgodnie z regionalizacją IP odtwarzacza? Technicznie możliwe - patrz gry na PS3 - kupuję w różnych krajach a język polski i tak mam zawsze niezależnie od tego, co pisze na pudełku (o ile gra spolonizowana, oczywiście). Za piekne....
A nawet gdyby, to PL dystrybutorzy na 10000% zablokowaliby pomysł zanim by się narodził... dzięki temu masz PL filmy 2-3+ razy droższe niż na Amazon...
Też o tym marzę.... ale chyba w totka łatwiej wygrać ;)
 
Do góry