Pearl Harbor

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś widział w/w film w wersji blu ray? Mam zamiar go kupić, z tego co słyszałem to ma BARDZO dobrze "zrobiony" dźwięk a na tym mi szczególnie zależy (fabuła raczej nie jest istotna, bo ten film to "życzenie" mojej żony :)) Dzięki wielkie za jakiekolwiek informacje :-D
 

kiloan

New member
Ja mam u siebie w kolekcji ten film. Dźwięk w tym filmie jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony angielski PCM 5.1 (szczególnie w scenach nalotu na Pearl Harbor), jest też polski lektor DD w 5.1 ale tego nie polecam.
Obraz w filmie jest dobry jak na kilkuletnią produkcję, na pewno o wiele lepiej niż na DVD.
Polskie wydanie jest dobrze zrobione ma stosunkowo niską jak na BD cenę, tak więc gorąco polecam.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Wczoraj dotarł do mnie filmik, wieczorem był seans i muszę przyznać ze dźwięk wbił mnie w fotel !!! Mam tylko kilka filmów w formacie blu ray, i chyba efekty dźwiękowe w tym filmie zrobiły na mnie największe wrażenie (obok "Terminator Salvation" i "Gothika" w której dźwięk jest również nieskompresowany) Co do obrazu to nie ma jakiegoś łaaał, ale nie ma również tragedii... Ogólnie uważam ten zakup za udany :-D
 
Do góry