Star Wars: The Complete Saga (Episodes I-VI) [Blu-ray]30-09-2011

Perkoz_1

New member
Nareszcie !!! Klawo !!!:bober: Czyli za komplet dwóch trylogii (6 płyt) coś ok.320 zeta. Wychodzi jedna płytka za troszkę więcej niż 5 dyszek. No to teraz czekam na jakąkolwiek zajawkę od naszych pazernych i psychopatycznych wydawców -dystrybutorów odnośnie polskiego wydania. Jak mniemam obserwując od dawna ich bandycko - złodziejską politykę cenową w temacie BR to cena made in Poland będzie oscylowała w granicach 799,00 - 999,00 zł. za komplet. Mogę się założyć o każdą stawkę, że nie odpuszczą. Bo my Polaki są przecie nababy saudyjskie i stać nas jest na wyłożenie takiej kasy a tym samym na zaspokojenie idiotyzmów i chamstwa rodzimych wydawców i dystrybutorów.

PS. Pomimo tego, że po angielsku ja nie kumaty to i tak kupię ten zestaw na Wyspach. Synio mi będzie tłumaczył. I nie zarobią na mnie polskie prostaki i matoły zwące się biznesmenami a nie mające absolutnie żadnej wiedzy odnośnie rynku, handlu, popytu i sprzedaży.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Perkoz_1
Popieram w 100%. Z tym ,że ja córkę poproszę o pomoc...(czemu przed laty nas rosyjskim w szkole raczyli :evil:)
 

dunker

New member
Nareszcie !!! Klawo !!!:bober: Czyli za komplet dwóch trylogii (6 płyt) coś ok.320 zeta. Wychodzi jedna płytka za troszkę więcej niż 5 dyszek. No to teraz czekam na jakąkolwiek zajawkę od naszych pazernych i psychopatycznych wydawców -dystrybutorów odnośnie polskiego wydania. Jak mniemam obserwując od dawna ich bandycko - złodziejską politykę cenową w temacie BR to cena made in Poland będzie oscylowała w granicach 799,00 - 999,00 zł. za komplet. Mogę się założyć o każdą stawkę, że nie odpuszczą. Bo my Polaki są przecie nababy saudyjskie i stać nas jest na wyłożenie takiej kasy a tym samym na zaspokojenie idiotyzmów i chamstwa rodzimych wydawców i dystrybutorów.

PS. Pomimo tego, że po angielsku ja nie kumaty to i tak kupię ten zestaw na Wyspach. Synio mi będzie tłumaczył. I nie zarobią na mnie polskie prostaki i matoły zwące się biznesmenami a nie mające absolutnie żadnej wiedzy odnośnie rynku, handlu, popytu i sprzedaży.


nic dodac nic ująć :blagam:
pozdrawiam

p.s co do napisów to chyba tez sie obejde bez pl no chyba wszyscy znaja na pamięć większość dialogów :grin:
 

Perkoz_1

New member
nic dodac nic ująć :blagam:
pozdrawiam

p.s co do napisów to chyba tez sie obejde bez pl no chyba wszyscy znaja na pamięć większość dialogów :grin:

Masz rację. Znam na pamięć. I ostatecznie wolę słuchać oryginalnego dubbingu niż dźwięków wydawanych przez jakiegoś kastrata na przykładzie polskiego wydania na DVD "Zemsty Sithów". To jest koszmar a nie dubbing :shock:.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Spokojnie, wrzesień 2011 dopiero. Dla mnie to i tak powinni wydać E4-6 bo w tych nowych Moc jest słaba.
 

Perkoz_1

New member
Spokojnie, wrzesień 2011 dopiero. Dla mnie to i tak powinni wydać E4-6 bo w tych nowych Moc jest słaba.

Eee tam. Moc jest mocna i w E1-3. Szczególnie dużo "mocy" ma Padme Amidala. Piękna kobieta ( kiedyś nią była bo teraz panią Portman deczko życie zniszczyło bo jest od dawna po Ciemnej Stronie) ta pani senator.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Mocne to jest wino porzeczkowe :p IMHO E1-3 to fajerwerki dla dzieci (Jar Jar Binks np.) i przerost formy nad treścią. Magii zabrakło.
 

blurejs

New member
Eee tam. Moc jest mocna i w E1-3. Szczególnie dużo "mocy" ma Padme Amidala. Piękna kobieta ( kiedyś nią była bo teraz panią Portman deczko życie zniszczyło bo jest od dawna po Ciemnej Stronie) ta pani senator.
Natalie Portman nic nie jest w stanie zniszczyć. Swietna aktorka i piekna (zawsze) kobieta. :)
 

qbus102

New member
Tak trochę z innej bajki...
Słyszał ktoś coś o Władcy Pierścieni na BD ale w wersji rozszerzonej (a nie kinowej)?
 

slavekg

New member
Polska premiera planowana na 3 października.

Zdaje się, że sklep Bluedvd.pl zaktualizował informacje na temat polskiego tłumaczenia - poza napisami ma też być polski dubbing...
http://www.bluedvd.pl/p/pl/imp211/gwiezdne+wojny++-+saga+9+blu-ray.html
Ciekawe czy dotyczy to tylko epizodów I-III, do których dubbing jest zrobiony, czy również oryginalnej trylogii, do której dubbing musiałby być przygotowany...

Wydanie zapowiada się ciekawie, ale najbardziej brakuje mi w nim oryginalnej wersji epizodów IV-VI... Pewnie wydadzą wersję z 2004 roku, a może przygotują nową, trzecią wersję specjalną (a czwartą w ogóle)...
 

rafix01

Member
Bez reklam
jak myślicie, warto juz zamawiać np. po zniżkach mam sagę (9 dvd) za 367zł z wysyłką czy czekać aż pokaże sie w sklepach np. MediaMarkt, bo może będzie tańszy ;)

a może ktoś już zamówił? :)
 
Ostatnia edycja:

rafix01

Member
Bez reklam
sklep internetowy punkt44 i można zrobić rabat nawet do 15%
Sklep Punkt44.pl | Filmy Blu- ray, DVD | Gry Playstation 3 | Muzyka CD

ja mam obecnie 6% do 24.04.2011r. :)

a oto odpowiedź mejlowa ze sklepu:
"Witam,
W przypadku zakupu tytułu premierowego, zapłaty może Pan dokonać tuż przed premierą wydania.
Jeśli zamówienie zostanie złożone teraz, a co z tym związane , przyznany rabat będzie jak najbardziej aktualny,
cena zakupu niezależnie od terminu zapłaty, będzie taka jak w momencie złożenia zamówienia.
Może ona ulec zmianie jedynie wtedy, gdy uzyskamy taką informację od dystrybutora,
co oczywiście zdarza się rzadko, a o czym, w przypadku ewentualnej zmiany oczywiście zostanie Pan poinformowany.

Gdyby nastąpiła jakakolwiek zmiana, a zamówienie będzie zarejestrowane, rabat 6% dalej będzie obowiązywał."
 
Do góry