Shrek4

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam czy ktoś już nabył może tą bajkę w BR, jestem fanem ogólnie Shreka i zastanawiam się czy by sobie nie zrobić prezentu na święta. Wszystkie poprzednie wersję mam na DVD i tak się zastanawiam czy ta wersja opłaca się kupować na BR....?. Czytałem że dźwięk polski jest dolby digital tyle że obraz jest HD, aha i tu zaskoczenie ścieżka audio angielska jest 7.1 DTS MA...:).
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
shrek na blu-ray wyglada swietnie, moze na swieta kup jakiegos boxa blu-ray

co do 4 moze byc, bardzo dobrze zagral ten niski, nie pamietam jak sie nazywa

jesli lubisz shreak to polecam zobaczyc
 

blurejs

New member
Ja akurat jestem zdania, że akurat animacje na Blu-ray zazwyczaj niewiele zyskują w porównaniu do wersji DVD... Ale to moje zdanie. :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
zawsze animowane ladnie widac wszedzie, ale na duzym ekranie HD wyglada jeszcze ladniej + dzwiek, ale kto co kupi to kazdego sprawa.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Powiem wam koledzy, że jestem bardzo ciekaw jak wypada nowa technologia bajek na BR, szczególnie na dużym ekranie po kalibracji, mam dużą kolekcję filmów animowanych na DVD i ale nie mam żadnej w BR poza Avatarem ale to inna półka...;). Powiem wam że mój denon 1940 wypuszcza sygnał po hdmi na panasonica 50VT20 już w 1080p to dla mnie obraz jest rewelacyjny. Szczególnie sceny z 2 części Shreka. Trudno odróżnić czy się ogląda film SD czy HD (np. scena nad morzem kiedy fiona wyrzuca syrenkę do morza). Jak patrze na bajki w BR wyświetlane na tańszych wyświetlaczach w Saturnie to muszę stwierdzić że obraz uzyskany z mojego odtwarzacza DVD na 50" plaźmie jest dużo lepszy. Ponieważ:
-brak pikselozy szczególnie na obramowaniach i konturach obiektów (na niektórych TV widać było, że albo telewizor albo BR nie dawał rady z obróbką obrazu
-po drugie może wina sygnału bo puszczony z jednego BR ale na kilka TV występował efekt rozmycia za szybo poruszającymi się obiektami tzw. efekt halo...bardzo dobrze widoczny właśnie na bajkach w BR szczególnie na wyświetlaczach samsunga

To są tylko moje osobiste spostszeżenia nie mające na celu faworyzowanie poszczególnych rodzajów TV i firm.
 
Do góry