Od zmierzchu do świtu / Pulp Fiction na BD

sekret

New member
Czy ktoś widział te filmy na BD? Zastanawiam sie nad zakupem ale nie wiem czy warto, filmy sa raczej starsze i w pewnym klimacie, obawiam sie, że poprawa obrazu sprawi, że bedą sztuczne i cały misternie zbudowany klimat w ...:)

Pozdro
Sekret
 

blurejs

New member
Pulp Fiction widziałem w akcji i jednym słowem bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku. Możesz bez obawy kupować. Ale Od zmierzchu do świtu jeszcze nie widziałem.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
od zmierzchu - z tego co pamietam nadmiar czerwonego
co do pulp jak bym uwazal ze stwierdzeniem najelepsze na swiecie, choc ponoc dobre
 

sekret

New member
Dzięki wielkie za odpowiedzi, Pulp Fiction kupie napewno, nad "od zmierzchu..." sie jeszcze zastanawiam.

Pozdro
Sekret
 

masloww

New member
Bez reklam
a czy to wydanie na blu-ray jest może w końcu z tłumaczeniem Elżbiety Gałązki-Salamon czy takie jak skaszaniła SPI na DVD?
tzn. czy to jest wersja z „misiu-pysiu” i „zrobię ci z dupy jesień średniowiecza” czy „króliczku” i „wsadzę ci w dupę wielką schizmę”?
 

dread

New member
Bez reklam
co do pulp jak bym uwazal ze stwierdzeniem najelepsze na swiecie, choc ponoc dobre

Nie ma co uważać - pod względem obrazu polskie wydanie jest obecnie najlepsze (w porównaniu do szwedzkiego, duńskiego, francuskiego czy japońskiego), co oczywiście zapewne się zmieni jak amerykańce się obudzą i wydadzą Pulp Fiction w końcu na swoim rynku.

a czy to wydanie na blu-ray jest może w końcu z tłumaczeniem Elżbiety Gałązki-Salamon czy takie jak skaszaniła SPI na DVD?
tzn. czy to jest wersja z „misiu-pysiu” i „zrobię ci z dupy jesień średniowiecza” czy „króliczku” i „wsadzę ci w dupę wielką schizmę”?

Niestety te drugie.
 

pablotarnow

New member
Sorry za może głupie pytanie, ale jak w tym serwisie znalazłeś polskie wydaine Pulp FIction, jak wrzucam w wyszukiwarke nazwę to nic nie znajduje, z innych tytułów znajduje mi wydania z innych rajów ale nie pl.

Pozdro
Sekret

Linka dostałem od blu-ray.com / dostali od nas ten film do testów
ale faktycznie nie da się tego odnaleźć za pomocą wyszukiwarki
 

sekret

New member
Da się,

Trzeba wejsc w avanced search i wpisać tytuł oraz polish w polu subtitles.
Wtedy znajdzie nasze wydanie.

Pozdro
Sekret
 
Do góry