Iron Man 2

lysy25

New member
Witam
Wczoraj kupiłem i obejrzałem Iron Mana 2
Moja opinia - SZMIRA TOTALNA !!!!!!!!!!
Szkoda kasy panowie
Po filmie tego typu oczekiwałem akcjii, efektów wizualnych i dźwiękowych przewyzszajacych pierwsza cześć. Jedynka jest super dwójka to niestety gniot. Jedynie fragmenty muzy AC/DC The Clash czy Quinn poprawialy momentami nastrój.
Film kompletnie bez akcji ( nie mówię tu o jakimś wątku bo takowego nie oczekiwałem) bez niemalże jakichkolwiek efektów cieszących oko czy ucho.
Nedza nedza szmira i jeszcze raz nedza
Żal mi tych 15 funtów które za to g....o zapłaciłem
Kompletne rozczarowanie jak dla mnie.
Ciekaw jestem czy to coś komuś się podobało.
Pozdro lysy
 

dusi

New member
wypożyczyłem obejrzałe i oddałem. Szmira to mało powiedziane. Jestem fanem sf komks itp a to nie wiem ....... co to w ogóle było.......
przede wszystkim operatorka kompletnie do bani, przy olbrzymiej dynamice zbyt wielkie najazdy kamery itp by zatuszowac niedoskonałośc tego badziewia. widzałem niestety wiecej tego szmelcu.

też spodziewałem sie czego s lepszego od 1 części, kótra z resz była do bani również.

szkoda dychy którą wydałem
 

lysy25

New member
Oglądając ten film nie potrzeba dobrego sprzętu ponieważ tam nie ma prawie efektów jedynie pod koniec coś tam się pojawia w uchu ha ha
Pozdro
 

vasyndrom

New member
wiadomo ze sa gusta ale zeby nazywac cos odrazu szmira bo sie nie spodobalo?

fabula ok, w sensowny sposob kontynuowali to co bylo w pierwszej czesci, obraz bardzo dobry od samego poczatku az do konca w kilku tylko momentach ujecia byly jakies takkie miekkie, jednak ilosc detali i szczegolow otoczenia jest porazajaca, coz do tego jeszcze jest ziarno przez wielu niby-znawcow uwazane za cos zlego, no ale to ich sprawa. dzwiek rowniez stoi na wysokim poziomie. ogolnie film milo sie ogladalo i choc akcji bylo mniej niz w pierwszej odslonie to nie zawiodl

dobre 8/10 wg mnie.
 

janusrulez

New member
Ja tam widziałem 1 i 2 stwierdzam da się obejrzeć, po prostu nie ma co się nastawiać na wielką głębie tematu :) a po prostu film żeby zobaczyć raz czy dwa i dosyć :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
iron man 2 jest na poziomie iron man 1.
to wszystko i az wszystko..... dla tego typu filmu czesto jest to komplementem.
co do jakosci -nie ma sie co czepiac, bo nie ma zbytnio o co.
ktos tu wymyslil, ze dzwiek kiepski bo malo na...dala - no jesli ktos na podstawie ilosci na...dalania w filmie ocenia jakosc sciezki dzwiekowej.....
to faktycznie dobry sprzet jest mu niepotrzebny.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Zgadzam sie z ww. ogladalem pare dni temu i juz w polowie mialem zamiar wylaczyc. Jak dla mnie lipa zupelna. A szkoda bo plejada gwiazd imponujaca.
Co do audio - srednio bym okreslil.
Video, hmm powiem tak, wrzucilem po tym Avatara i poczulem sie jak bym przeszedl z dvd na BR...
 
Do góry