BLue Ray okulary migawkowe

lato

New member
Witam.
Posiadam okulary Migawkowe Nvidia Vision 3D do tego monitor 120HZ.
Z wypożyczalni płyt dowiedziałem się ,że na tę technologię filmów 3D na BR nie są jeszcze tworzone, czy to prawada?

Z tego co wiem Avatar był na okulary migawkowe więc, jaki problem było go przenieść na płytę BR?
 

lato

New member
Tak posiadam nagrywarkę BR do PC'ta więc to nie będzie problemem.
Ale czy te filmy napewno są wykonane w technologii migawkowej a nie na te okularki czerwono-niebieskie?
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
nie musi posiadać w kompie odtwarzacza BluRay 3d, to nie mowa o odtwarzaczu staconarnym.

The best part about this is that any 2x speed (or faster) Blu-ray optical drive should work just fine when reading Blu-ray 3D discs. Existing drives don't even need a [COLOR=blue ! important][COLOR=blue ! important]firmware [COLOR=blue ! important]update[/COLOR][/COLOR][/COLOR] to play Blu-ray 3D discs because the MVC codec works under the standard AVC blanket of 2D codecs. Most folks with an existing Blu-ray drive in their PC don't need an upgrade. The first-generation 1x Blu-ray drives are the only exception; they're simply too slow to deliver the necessary bandwidth.
(źródło: Blu-ray 3D On The PC: The Tom's Hardware Review : Blu-ray 3D Arrives On The PC)
 

lato

New member
Mam LG BH10LS30 + PowerDVD 9 z tego co wiem to już wystarczająca kombinacja aby odtwarzać filmy 3D Tylko skąd te filmy wziąść bo z tego co widze jeszcze nie wyszedł żadne Avatar ma być dopiero pod koniec Listopada :/
 

lato

New member
Bugs nie jest robiony na okluary migawkowe.
O klopsikach zaraz się dowiem skoczę do wypożyczalni ;)
 
Ostatnia edycja:

lato

New member
Kupiłem film Potwory kontra kosmici. Film napewno jest w 3D. Mam program Power DVD 10 który jest przygotowany do odtwarzania filmów 3D ale za nic nie mogę odpalić go w 3D.... Opcja 3D poprostu robi się nie dostępna.
Jakieś porady bo mi już ręce opadają tyle wydanej kasy a nie mogę w spokoju obejrzeć bajeczki w 3D...
 

timbot

New member
Bez reklam
przyjrzyj się, czy nie zacheca cie do rejestracji za ileś tam dolarów. Bo kiedyś standardowe power dvd na przykład nie umożliwiało wysyłanie coaxialem dzwieku 5.1 tylko 2.0 i wersja dodawana do nagrywarek wymagała dopłacenia... moze byc taka sama sytuacja...
 

Witke

New member
Mam taki sam zestaw Nvidii, z power DVD są problemy, za to odtwarzacz TotalMedia Theatre 3 odtwarza filmy na blu-ray 3D bez problemu (jest nawet w nim opcja Nvidia 3d vision).
 

maruco

New member
nie wiem co rozumiesz przez kulawa? na pewno migawkowa ma swoje minusy jak przede wszystkim samo miganie co powoduje ból głowy, do tego efekt 3D jest pełniejszy przy polaryzacyjnych
 
Do góry