Film Blu-ray 3D będzie kosztował 300 zł

klolik

New member
W Stanach Zjednoczonych każdy, kto kupi 3DTV Samsunga dowolnego typu (plazmę, LCD czy LED) dostanie też starter kit, w którego skład wejdzie para okularów migawkowych i film Blu-ray 3D "Potwory kontra obcy". W Polsce na podobną promocję liczyć nie możemy.
...
Gdzie te promocje?

W Stanach Zjednoczonych nabywcy nowych odbiorników 3DTV Samsunga dowolnego rodzaju (plazmę, LCD czy LED) otrzymają tzw. zestaw startowy złożony z 2 par okularów migawkowych i filmu "Potwory kontra obcy". Ponadto, nabywcom plazmowych telewizorów 3D Samsunga przedstawiona będzie bardzo ciekawa oferta promocyjna: starter kit i - do wyboru - odtwarzacz Blu-ray 3D BD-6900 lub zestaw kina domowego Samsung HT-66930

Polscy klienci na podobną promocję liczyć nie mogą (no chyba, że do akcji wejdą elektromarkety ze sprzętem). Na naszym rynku w zestawie z telewizorem okulary nie znajdą się w ogóle. Klient będzie mógł dokupić osobno szkła lub cały starter kit. Szacowana cena okularów to 299 zł, zestawu okulary + film - ok. 900 zł. Odliczając więc koszt okularów, film wyceniony został na ok. 300 zł. Miejmy nadzieję, że gdy w obiegu znajdzie się więcej produkcji 3D, ceny nośników z nimi spadną (w tym roku w formie Blu-ray 3D ma zostać wydany m.in. "Shrek").
Więcej tu: Film Blu-ray 3D będzie kosztował 300 zł - Aktualności IDG.pl
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy się śmiać czy płakać? Ta cena nie jest normalna i przydało by się, aby UE zaczęło coś w tej sprawie działać tak jak w innych sprawach potrafią coś blokować czy zakazywać.
 

pejotpe

New member
Bez reklam

Wiesz. Producent/sprzedawca mogą żądać i miliona złotych za film - oczywiście liczyć na duży popyt przy takich cenach będzie trudno (chociaż lata temu byłem na tyle durny, by kupować filmy DVD po 200PLN/sztuka, teraz nie dam więcej niż 50PLN - bo rzadko oglądam film powtórnie i przy dwójce dzieci mam na co wydawać pieniądze). Zwykle lepiej sprzedać milion sztuk z marżą 20% niż kilka sztuk z marżą 100%...
 

tomalo

New member
jak się nie będą sprzedawać to spadnie... pytanie jak szybko i do jakiego poziomu ale spadnie...
 
Ostatnia edycja:

MarioDeCampes

New member
... z marżą 100%...
Z matematycznego punktu widzenia, niemożliwe jest osiągniecie marży równej 100%.
Z definicji marży stosunek różnicy cen sprzedaży i ceny zakupu do ceny sprzedaży, jasno wynika, ze w ekstremalnym przypadku marża wynieść może co najwyżej 99,9999999999...%.

To tylko tak gwoli ścisłości :bober:
 

lysy25

New member
W UK widziałem 3d po około 10-12 funtów narazie nie są to super nowości ale cena jak za blu ray , choć bluray p
można już kupić po 5-7 funtów całkiem fajnie bo DVD na przecenach to 2 do 5 funia
Pozdro
 

lysy25

New member
Amazon to dosyc drogi sklep. Jeżeli chcesz dobrze kupić to trzeba korzystać z outletu. Niedługo będę w Chester Oak Village shopping Center tam otwozyli nowy outlet z płytami. Byłem tam ostatnim razem przez chwile kupiłem pare płyt cd DVD i Bluray. Niestety nie pamietam nazwy. Było tam pare płyt 3D , nic co mnie interesuje a poza tym brak tv 3D. Będę jeszcze raz przed świętami to znotuje wszystko zrobię pare fotek. Zamieszcze na forum jak się da. Ostatnio kupiłem komplet x mena 4 DVD za 6 funtów. Nie opłaca się zasysac z neta szkoda czasu, kopia kiepska , trzeba płytę okładkę nie ma sensu. Najlepiej jest niestety być tu bo musisz trafić w przecenki. Np w Nexcie zaczynaja wyprzedaż 27 grudnia i np zarypiasta kurteczke która kosztuje normalnie 130 funtów kupisz za 15. Podobnie jest z płytami grami etc.
Rynek płyt 3D jest jeszcze tutaj ubogi. Ale szybko się to poprawi
Polecam tez link do tv 3D panasa są tam zamieszczone nagrody
VIERA Flat Screen TV - Full HD 3D TV - TX-P50VT20B - Awards & Test Results - UK & Ireland
Pozdro łysy
 

lysy25

New member
Final Destination blu ray 3D i dodatkowo 2D plyta plus 2 x okulary 7 funtow ang. Sklep HMV Liverpool cena z dzisiaj. Okularów nie widziałem bo dają przy kasie filmu rownież nie znam. Podaje tak dla informacji.
Pozdro
Łysy
 
Do góry