The INTERNATIONAL !

rufus1988

New member
Witam, szczątkowe informacje o tym filmie już się pojawiły na forum(między innymi dzięki nim kupiłem ten film)ale biorąc pod uwagę iż jest to forum HD, ten film "zasługuje" na swój własny wątek:). No właśnie. . .NARESZCIE coś co w pełni zaspokoiło moje oczekiwania w tym temacie - HD - obraz w tym filmie jest FENOMENALNY, jak któryś z użytkowników wspomniał "The international" i można kalibrować tv:). Pierwszy film który na prawdę ZWALIŁ mnie z nóg, w niektórych scenach miałem wręcz wrażenie że główny bohater nie jest w tv;p a po prostu stoi trzy metry przede mną. Wydaje mi się że bardzo ważnym jest w przypadku podobnych produkcji(czy uogólniając, każdej)aby utożsamić się z bohaterami, obraz W TAKIM wydaniu z pewnością w tym pomaga. Spokojnie mogę go polecić na film pokazowy możliwości tego formatu, RE_WE_LA_CJA(mówię tu o wydaniu POLSKIM, z napisami i dubbingiem polskim,) ! Odnośnie dźwięku nie będę filozofował bo nie do końca się znam;p powiem jedynie o moich odczuciach - nic specjalnie wyróżniającego się (co nie znaczy że jest kiepski;p). Film fabularnie jest dobry, chociaż nie jest to mój ulubiony gatunek, mimo to z PEWNOŚCIĄ go nie sprzedam, dla mnie jest to puki co jedyny film który prezentuje wspaniałe możliwości tego formatu. Pozdrawiam:) i POLECAM !
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
powiem tylko..... "a nie mowilem ?!" :D:bober:
ale z lektorem chyba nie ogladles !?! :x
 

rufus1988

New member
MAT74, no tak :) mówiłeś i chwała Ci za to bo przechodziłem już kolejne stadium rozgoryczenia w związku z produkcjami którymi miałem dotychczas do czynienia;/ już byłem pewny że coś mam nie tak z tv;/ . Odnośnie lektora, odkąd zacząłem się interesować BD skończyłem z lektorem głównie ponieważ zauważyłem miażdżącą przewagę dźwięku DTS :) a jak wiadomo polski lektor to nie ta bajka;p, to był główny powód. . .teraz NIE wyobrażam sobie oglądania filmu z lektorem, obdziera to film z dramaturgi, klimatu, strasznie go spłaszczając do . . .odczytywanych kwestii ;|. Także lektor może dla mnie nie istnieć(np. Kung Fu Hustle zamówiłem teraz, jedynie z podpisami), nawet rodzice nie marudzą już na podpisy;p

EDIT do pierwszego post'u - oczywiście nie ma w polskim wydaniu dubbing'u, a zamiast niego powinna się tam pojawić informacja o LEKTORZE !
 
Ostatnia edycja:
Do góry