ME i wielka ściema

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Miała być promocja 4 filmów na BD w Mediaexpert po 29zł a wyszła wielka ściema!
Byłem wczoraj wieczorem full filmów - tych z promocji ( mi chodziło o Anioły i demony), ale ceny kosmos. Myślę tak filmy są jutro się kupi.....i nie kupiło. Idę rano na otwarcie a tam Aniołów brak...Jakieś dziwne tlumaczenia, że niby nie ma nie dowieźli - a wczoraj na zamknięcie sklepu jakoś płyt nie brakowało!
Po południu wstąpiłem po pracy pojawił się Madagaskar 2 w cenie promocyjnej 29zł, reszty filmów nie było....Znając życie za chwilę pojawią się na Allegro...( Ci co w nocy kupili - będą sprzedawać....)
Zapomniałem dodać, że ta ogólnie to nawet sporo było innych tytułów w cenach od 69 do 129zł....( z przewagą tych po 129zł)
 

Attachments

  • ściema.jpg
    ściema.jpg
    63,2 KB · Wyś: 536
Ostatnia edycja:

morzin123

New member
Tak jak piszesz. Są dwie możliwości. Albo chcieli zwabic ludzi do sklepu (co raczej mało prawdopodobne), albo też ktoś przy sterze zakupił "w nocy" bo chce dorobić. Ech mentalnośc ludzi w Polsce jeszcze sie pewnie długo nie zmieni.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
No macie coś nie tak z tymi promocjami. Od wczoraj (jeszcze nie było promocji) widnieje bardzo dużo aukcji na allegro z tymi właśnie tytułami za ceny od 40 zł wzwyż. Pewnie sprzedawcy sobie pochowali i teraz sprzedają na większą kasę na allegro :D Co za kraj...
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Na allegro jest kilkanaście sprzedawców oferujących te tytuły. Mają nwet co niektórzy po 25 sztuk :D Co promocja to magazyny ME są okradane wcześniej :D
 

zbyszard

New member
Żenada w ME

Potwierdzam że ta promocja to ŻENADA, wczoraj byłem ok 19:30 w G.Malta i mówie sobie - czwartek to na pewno jeszcze będzie pare sztuk.
ANI JEDNEJ...
pytam sprzedawcę a ten coś tam że ludzie hurtowo wykupili i sprzedają na allegro...
jasne w czwartek od rana wpadła koalicja 100 osób i wyniosła po 2-3 sztuki.

ile oni mieli tych sztuk do promocji.... ?!

mega porażka... a oferta wyglądała tak pięknie!
dobrze że Madagascar 2 udało mi się kupić w mikołajkowej promo u nich za 49 bo wtedy nie było problemu.
 

pedro1

New member
Potwierdzam że ta promocja to ŻENADA, wczoraj byłem ok 19:30 w G.Malta i mówie sobie - czwartek to na pewno jeszcze będzie pare sztuk.
ANI JEDNEJ...
pytam sprzedawcę a ten coś tam że ludzie hurtowo wykupili i sprzedają na allegro...
jasne w czwartek od rana wpadła koalicja 100 osób i wyniosła po 2-3 sztuki.

ile oni mieli tych sztuk do promocji.... ?!

mega porażka... a oferta wyglądała tak pięknie!
dobrze że Madagascar 2 udało mi się kupić w mikołajkowej promo u nich za 49 bo wtedy nie było problemu.

Witam , byłem z samego rana w G. Malta w Poznaniu na otwarciu i niestety mogę powiedzieć , że sprzedawca kłamał , nic nie było , tylko kilka sztuk Nieustraszeni Bracia Grimm i jedna sztuka Anioły i Demony ( ktoś coś tam jeszcze znalazł, chyba dwie sztuki , ale do koszyka nie zaglądałem ), nawet ceny nie zmienione na płytach pierwsza 69.99 druga 119.90 , przy kasie policzyli 29 zł, a co do ilosci osób jakie 100 :shock: , max może było 10-15 osób.
Przy okazji podsłyszałem też rozmowę z innym klientem , że wczoraj był pod wieczór i wszystkie tytuły były , specjalnie przyjechał na otawrcie , a tu nic nie ma.

Mi to wygląda tak , że sami pracownicy wykupili i teraz na allegro sprzedają.
 

rufus1988

New member
W swoim mieście również byłem w ME i faktycznie nie było niczego innego aczkolwiek nie ubolewam, A&D mam od dnia premiery, Walkirie widziałem i jakoś nie ujęła mnie, Braci Grimm nawet nie chciałbym zobaczyć;p za to skorzystałem i kupiłem Madagaskar 2:D , zakupiłem na własny użytek oczywiście:) przyznam jednak że taka sytuacja faktycznie może być irytująca dla osób poszukujących tych tytułów, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
..............

Mialem w weekend popjechac do Bialogardu i kupic ale widze ze nic z tego nie bedzie...
 

rufus1988

New member
Oj racze na pewno nie uda Ci się już nic dostać. . .czy były one dostępne dla "normalnych" klientów(nie jedynie pracowników sklepu) czy też nie, faktem jest że promocja była NIEsamowita:). Swoją drogą. . .daje to do myślenia ile tak na prawdę wart jest taki dysk BD, skoro 29,9zł i jeszcze na tym coś zarobili. . .
 

Darkus

Member
To jest niestety cała Polska rzucą promo po 29,9zł.i szał,a w USA są płyty po niecałe 20$ i to nowości.

Ciekawi mnie jakie wydanie było tych promo płyt 25BD czy 50BD?
 
Do góry