Ciekawe okazje na zakup filmów Blu-ray

Forest89

Active member
Bez reklam
_________________________________________________________
Admin Edit:​

Do tego wątku wpisujemy okazje z różnych miejsc. Za umieszczanie słabych ofert będą ostrzeżenia a za bezensowne linki bany. W tym wątku nie komentujemy!

_________________________________________________________​

Jutro, czyli od 4 lutego do 8 lutego potrwa ciekawa promocja na filmy Bluray w sieci sklepów Media Expert.

Dokładnie 4 tytuły:
- Anioły i Demony
- Walkiria
- Madagaskar 2
- Nieustraszeni bracia Grimm


Jeden film będzie kosztował 29 zł!

Według mnie świetna oferta dla fanów wysokiej rozdzielczości ;)


blurayw.jpg




AMIDN:

Niestety "promocja" nie zbyt udana link:

http://www.hdtv.com.pl/forum/blu-ray/49260-me-i-wielka-sciema.html
 

panerai_47

New member
Ceny BD MM Niemcy, Matrix trylogia 20 euro, Jason Bourne trylogia 30 euro. ostatni Bond 12 euro. Generalnie filmy starsze cena max 12 euro nowości od 15 do 20euro. Niestety jeden minus, filmy bez Polskich napisów.
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj będąc w MM w Markach - W-wa zauważyłem promocję "3 filmy za 200 zł". Wybór całkiem spory (np. Epoka Lodowcowa 1,2,3, jakieś Bondy,) sądzę, że ok 50 tytułów co najmniej . Można zakupić filmy, które "normalnie":p kosztują 99.99 w cenie 66,66. Orócz tego "gazetkowa" promocja np. Death Race za 49,99.
 

jdud2

New member
Dzisiaj będąc w MM w Markach - W-wa zauważyłem promocję "3 filmy za 200 zł". Wybór całkiem spory (np. Epoka Lodowcowa 1,2,3, jakieś Bondy,) sądzę, że ok 50 tytułów co najmniej . Można zakupić filmy, które "normalnie":p kosztują 99.99 w cenie 66,66. Orócz tego "gazetkowa" promocja np. Death Race za 49,99.

Potwierdzam. Kraków MM i Saturn też mają tą promocję. Całkiem niezłe tytuły, tyle, że nic nie utrafiłem dla siebie, ale pamiętam, że były conajmniej:
- 5-7 najstarszych bondów + 2 najnowsze z Danielem Craigiem,
- Dzień Niepodległości,
- Hellboy I,
- Walkiria,
- dużo animacji w stylu Sezona na misia (II też tam była),
- Ja, Robot,
- Helikopter w ogniu,
- Batman I i II Tima Burtona.

Szkoda, że na 100% nie było trylogii Matrixa, Władcy pierścieni, Jestem Legendą, Ostatniego Samuraja, Harry Potterów, Tekkokinkreet, Paprika.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Dzisiaj widziałem w MM Szczecin, "Hero" i "Resident Evil" za 29.90, oprócz tego "Strzelec" (Shooter) za 69.00, no i "Death Race" za 49.90. Myślę że warto...
 

sekret

New member
Od wczoraj w MM w Katowicach akcja 2 filmy za 99 złotych.

W Warszawie tez jest ta akcja, także w saturnie ale nie wszystkie filmy na BD sa objęte, tylko te na których jest specjalne oznakowanie, pozostałe sa w regularnych cenach np. Fight Club kosztuje .... 139 czy 134 zł, nie pamiętma dokładnie.

Pozdro
Sekret
 

Lech

New member
Bez reklam
Jak widać coś drgnęło w cenach płyt na BD. W MM ceny większości płyt są tańsze w porównaniu z innymi sieciami sklepów, ale także w porównaniu do ofert z Allegro i to nawet o 40%. Należy przypomnieć, że MM i Saturn to ta sama sieć handlowa. Ponadto ten trend malejących cen za zachodzie zapoczątkowany został już kilka miesięcy temu, być może dlatego, że cena pustej płyty BD w handlu jest już poniżej 10PLN za sztukę.
 

Zigor

New member
Dirty Harry

Kolekcja filmów BD Brudny Harry (5 dysków) niestety bez PL napisów, wydaje się dobra okazja cenowa za 19 funtów z przesyłką (jakieś niecałe 100zł) - proszę zobaczyc do sklepu zavvi . com
 

KaMario

New member
Promocje filmów na blu-ray

Od 13.01.2011 do 19.01.2011 w Saturn Bydgoszcz następujące tytuły na blu-ray za 69,90 zł:
Drużyna A, Jak Wytresować Smoka, Salt, Predators, Shrek Forever, Karate Kid.

Od 14.01.2011 do 20.01.2011 w Media Markt Bydgoszcz następujące tytuły na blu-ray za 69,90 zł:
Drużyna A, Jak Wytresować Smoka, Salt, Predators, Shrek Forever, Karate Kid, Iron Man 2, Wybuchowa Para, 2012, Parnassus, Autor Widmo, Green Zone.
 

Dario Pyza

New member
Promocje filmów na blu-ray

Promocje w Media Markt
Katowice 49,90:
Avatar, Siedem Dusz, Zaćmienie, Epoka Lodowcowa 3
Gdańsk 19,90:
Sherlock Holmes, Stan gry

To takie ciekawsze promocje, ale jest ich wiecej .

Może jest ktoś z okolic Gdańska kto by mi zakupił i wysłał "Sherlock Holmes" ?Z góry dziękuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry