Ciekawe okazje na zakup filmów Blu-ray

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To się zdziwisz. Ja nie mam i nie chcę mieć :p
Film kompletnie mi się nie podoba :)
Teraz pewnie polecą gromy, ale trudno, o gustach się nie dyskutuje ;)
Owszem, zaliczony nieraz, ale bez emocji. Wg mnie został stworzony tylko pod technologię 3D, a nie odwrotnie, o reszcie zapomniano. Widać to niemal w każdej scenie. Co do jakości samego filmu, czyli głownie scenariusza i kunsztu jako dziesiątej muzy to nie kupuję tego zupełnie.
Także, póki co to u mnie na półce jeszcze wiele filmów do uzupełnienia czeka, zanim Avatar tam zagości ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To faktycznie, jestem zdziwiony :) ale zeby gromy mialy sie sypac, to nie.
Ja tam tez uwazam, ze to nic specjalnego, fabularnie pocudowane, szczegolnie teraz, z perspektywy czasu taka mam ocene. Za duzo tam slodzenia, za malo klimatu, zdecydowanie wole Prometeusza. Z tym ze Avatar ma jedna niezaprzeczalna zalete, wyglada cudnie na tv.
Orgia kolorow i chociazby z tego wzgledu musze go miec pod reka w kolekcji ;)
 

dmk84

New member
z chęcią bym zamówił tego Avatara (żonie bardzo się podobał) ale nie mogę nigdzie na stronie MM znaleźć go w tej cenie!:(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
z chęcią bym zamówił tego Avatara (żonie bardzo się podobał) ale nie mogę nigdzie na stronie MM znaleźć go w tej cenie!:(

Na dvd moge Ci sprzedac za smieszna cene :) tylko bez okladki.. nie ogladany tylko sprawdzony czy wszystko z nim ok..
A co do Avatara to jak dla mnie fajny film, ale kazdy ma swoj gust i jako obraz i dzwiek swietnie film zrobiony..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
dzięki lolek126 ale mi chodzi właśnie o wersję 3D i jak za 49pln to faktycznie cena miesiąca:-o

Spoko jak dla mnie warto kupic bluray, napisalem o dvd bo moze akurat ktos moze miec chec dla dziecka czy cos w tym stylu kupic. Na bluray pierwsza klasa jest wydanie... Ale zdziwilo mnie jak np sprzedalem na dvd gwiezdne wojny bo chcialem kupic na bluray- szybko poszly te czesci na dvd takze sa jeszcze ludzie ktorym na bluray nie bardzo zalezy..
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ja też nie mam :p razem z żoną stwierdziliśmy ze szkoda miejsca na półce na niego ;) a oglądaliśmy pożyczony od szwagierki :)
 

PiotrJot

New member
No cóż, ja nie miałem, ale tylko dlatego że zaczynam przygodę z blue-ray :)
Prometeusz zamowiony z Merlina, Gwiezdne Wojny BD kupiony w MM za 269 zł.

Sent from my Z10 using Tapatalk
 
Do góry