Ciekawe okazje na zakup filmów Blu-ray

frantic6

New member
w MM CH Marki
Niezniszczalni 39zł / Księga Ocalenia 39zł / Avatar 69zł na inne niepatrzyłem, zakupiłem niezniszczalnych i avatara.
pozdr
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam, dzisiaj się właśnie zastanawiałem nad kupnem tych ,,Niezniszczalnych" ponieważ 39zł za nowy film BR to naprawdę okazja. Tylko wymiękłem ponieważ był to najtańszy film na półce z BR i myślałem że coś z nią jest nie tak.....Film widziałem w Saturnie w Warszawie. Aha film nagrany w 1080/50i to mnie też dało do myślenia bo nie 1080/25p. Czy to również obraz HD czy 720p skalowane do 1080i?
 

soplus

Active member
Bez reklam
A w Saturnie w Monachium pakiet Władcy Pierścieni za 25 EUR, Troja i 300 za 5 EUR.
 

A...

Member
Nie trzeba jechać do Monachium. Na amazonie aktualnie ten Władca Pierścieni na złotówki za 80 zł :wink:
 

Bakłażan

New member
W kwestii okazji "Blu-rayowych". jeśli myślicie o kinie domowym/przenośnym odtwarzaczu i lubicie Funai, to teraz jest dobry moment na zakup - dają płytkę Blu w gratisie do każdego zakupionego sprzętu. Gladiator, Bękarty Wojny i jeszcze jakieś 3 spoko w sumie pozycje. :)
 

AGUARES

New member
w MM ciągła promocja dwa za 99zl dość duży wybór filmów
m.in
- hulk 2 części
- krucjata i ultimatum borna
- zmierzch
- Robin Hood
- jak ukraść księżyc
- Madagaskar 2
i wiele innych około 40 tytułów
 
Ostatnia edycja:

jdud2

New member
Witam, tym razem w mm w Krakowie znowu 2 filmy za 99 zeta. Ale za to jakie... Nie dość, że dobre, to i jeszcze tuż po premierze (wykrzyknik by się przydał, he, he).
Mam na myśli "Królestwo niebieskie" (50 złotych, nie do wiary, w Polsce), "Eragon", "Polowanie na czerwony październik", "Czas patrotów", "Stan zagrożenia".

W tej promocji także "dobry, zły i brzydki", ale wiadomo, że już dawno po jego premierze.
 

jdud2

New member
Back To The Future Trilogy [Blu-ray] 18,44Ł = ok. 90 zł z przesyłką

Jeśli komuś nie przeszkadza brak polskiego lektora czy napisów (fani pewnie i tak znają dialogi na pamięć), to świetna okazja! :grin:

W MM w M1 w Krakowie (bo w SolwayParku już nie) jest trylogia "Powrót do przyszłości" za 139 zł. Kilka razy sprawdziłem tę cenę, bo tak wydała mi się ona nienaturalnie niska. U angoli była by ta niska cena zapewne szczytem drożyzny :hihi:
 

milekp

New member
Gdyby kogoś interesowało - serial "Gra o Tron" na brytyjskim amazonie -32 funty, czyli około 160 zł, darmowa przesyłka, napisy po polsku.
 
Do góry