District 9

rufus1988

New member
Witam. Ktoś zapewne już widział DISTRICT 9 na Blu Ray. Kilka słów w temacie tej produkcji ? Obraz "niby" hd typowo amerykański? Jak z dźwiękiem? I ogół wydania? proszę o kilka słów również ogółem o filmie:) pzdr.
 

vasyndrom

New member
tutaj jak zwykle masz cala recenzje :)

Blu-ray Review: District 9 (2009)

Zgadzam sie z nia w 100% obraz "pokazowej jakosci" dzwiek tez bdb, jedynymi momentami kiedy mozesz nazekac sa sceny w sd ala fragmenty filmow dokumentalnych do niczego innego po 3 seansach nie moge sie przyczepic chociaz nawet te sceny sd maja swoj urok :D
 

kapsell

New member
Bez reklam
district 9

To nie jest zadne "niby hd" , to "normalne" hull hd.
Mnie wstawki a la amatorska kamera z reki przypadly do gustu, bo jak obraz sie przelacza na normalny trym to widac roznice w jakosci ;) Bardzo niski judder (moze to wina mojego tv i odtwarzacza...?)

Piknie wyglada:D

Co do fabuly to kwestia indywidualna, ale wg mnie film o wiele lepszy od Avatara.
 

Perkoz_1

New member
O gustach się nie dyskutuje ale zaproszono do dyskusji to i ja wsadzę swoje 5 groszy ale tylko jeśli chodzi o film.
Dla mnie ten film to fabularna,techniczna oraz wysoce przereklamowana LIPA. Obsada aktorska ( szczególnie odtwórca głównej roli który tak do niej się nadaje jak ja do bycia księdzem) to jakaś tragifarsa i amatorszczyzna. Wątek fabularny - w rezultacie płytki jak diabli. Efekty techniczne - dużo gorsze niż w "Głębi" Camerona z 1989 r. Jednym słowem - przereklamowana byle jaka papka.
A częste twierdzenia ludzi, że ten film jest lepszy od AVATARA to budzą we mnie tylko litość i zawsze się wtedy pytam - w czym to coś zwane filmem s-f jest lepsze? Chyba tylko w beznadziejności.

Są gusta i guściki ..............:p Miłych nuuudów przy projekcji.

PS. Właśnie zaraz zacznie się ta mamłyja na HBO HD.
 

arczik

New member
a ja sie nie zgodze, film zdecydowanie lepiej sie oglada i bardziej trzyma w napieciu niz avatar,aktorstwo jest super - poludniowo afrykanski akcent wymiata a efekty specjalne? avatar jest chyba jedynym filmem ktory sie oglada tylko i wylaczie dla efktow.
 

sekret

New member
Też uważam, że Dystrykt 9 jest lepszy od Avatara. Wikus wymiata, ta postać jest specjalnie tak dobrana, to nie ma być John Rambo tylko zwykły urzednik. Wg mnie postac przypasowana do roli idealnie a akcent mistrzowstwo. Efekty kiepskie? Bez żartów. Są naturalne i nie narzucające sie, nie to co błyszczace-kolorowe roboty z Transformers, natomiast do jakości nie można sie przyczepić.

PS. Jak z tą czernią w wydaniu na blu ray????

Pozdro
Sekret
 

dusi

New member
Też uważam, że Dystrykt 9 jest lepszy od Avatara. Wikus wymiata, ta postać jest specjalnie tak dobrana, to nie ma być John Rambo tylko zwykły urzednik. Wg mnie postac przypasowana do roli idealnie a akcent mistrzowstwo. Efekty kiepskie? Bez żartów. Są naturalne i nie narzucające sie, nie to co błyszczace-kolorowe roboty z Transformers, natomiast do jakości nie można sie przyczepić.

PS. Jak z tą czernią w wydaniu na blu ray????

Pozdro
Sekret


mam ten film na bd wersja angielska.
jesli chodzi o czerń to nie zauważyłem by jakoś nie dawała rady, ale to chyba za sprawą fabyły ponieważ praktycznie brak scen w nocy itp..... moim zdaniem obraz 9/10 .... no bo 10 /10 to avatar.

fabularnie wymiata....ale nie wikus tylko christopher jonhson!!!! wow

o gustach sie nie gada ,a le ten koleś stał się moim idolem sf po obejrzeniu filmu, i nie mam pojęcia czemu, ale tak zrobiono już film ze człowiek utrorzsamia sie z prześladowanym.
 
Do góry