Punisher - WAR ZONE

rufus1988

New member
Witam ponownie, ponownie podobnie też pytam:). Jeśli ktoś widział, jak się ten film ogólnie prezentuje? Fabularnie? KLIMATYCZNIE? do tego obraz, dźwięk ? Ogólny odbiór. . .pozdrawiam:). Jest to kolejny film który chcę mieć, zastanawiam się czy warto, prosze o opinie:)
 

Kejup

Member
Bez reklam
Witaj!
Niestety nie mogę powiedzieć Ci nic na temat jakości blu-ray gdyż oglądałem ten film dużo wcześniej na DVD lecz jeśli chodzi o fabułę to właśnie tego oczekiwałem od Punishera i w końcu to dostałem tzn. tytułowy bohater nie oszczędza nikogo więc jeżeli lubisz ostrą siekę bez kompromisów to POLECAM;)
 

rufus1988

New member
Dizękuję za odpowiedź:) a jak z efektami i że tak powiem - dramaturgią? Trzyma w napięciu? I czy można go oglądać bez wcześniejszej projekcji pierwszej części?
 

Kejup

Member
Bez reklam
Jasne można oglądać bez obejrzenia pierwszej części. Jeśli chodzi o fabułę to jest w niej dużo akcji więc na pewno nie będziesz się nudził;)
 

rufus1988

New member
Witam, otrzymałem właśnie swoją kopię, w tym przypadku używaną ponieważ nówka 120zł:). I tu moje pytanie bo jedynie jedna sprawa wzbudza moje wątpliwości, czy z dodatków na tej płycie u Was też są jedynie zwiastuny ? nic więcej?
I gdyby ktoś mógł wrzucić foty dokładnie prezentujące okładkę i płytę byłbym wdzięczny:) pzdr.
 

rufus1988

New member
Obejrzałem film tydzień temu, fabularnie mnie nie porwał, nastawiałem się na coś bardziej realistycznego, rozbudowanego (coś jak "Taken" który to obraz mnie porwał, zachwycił swoją dramaturgią, realnością,). Co do obrazu - jest dobrze, ale bez rewelacji, dźwięk również raczej niczym specjalnym się nie wyróżnia. Podsumowując jak na mój gust ten film "nie daje rady", zbyt przewidywalny, całe szczęście udało się go sprzedać:) aczkolwiek nie bez problemów ;p
 

rufus1988

New member
Ciężko mówić o sprzęcie, zwykły ampli sony za tysiąca, podejrzewam do czego zmierzasz i pewnie masz racje:) aczkolwiek po pierwsze i tak jestem zaskoczony jego możliwościami, po drugie subiektywnie odczułem znaczna różnicę między Punisher a np. Terminatorem Ocalenie, Czy Transformers 2:)
 

dread

New member
Bez reklam
Film widziałem już spory kawałek czasu temu, ale pamiętam, że dźwiękowo było całkiem całkiem... dla upewnienia czy coś mi się nie zdawało sprawdziłem recenzje zagraniczne - wszędzie 5/5 lub 4.5/5 (z przewagą tego pierwszego) więc jednak z pamięcią u mnie nie najgorzej... ;)
 

rufus1988

New member
dread w moim odczuciu nie był to dźwięk tak dobry jak filmach, o których wspominałem powyżej, uważam też że różnorakie serwisy zbyt łatwo dają maksymalne oceny, bądź prawie maksymalne mówiąc nie tylko o dźwięku. Dodam że zdaje sobie sprawę że nie mam dobrego nagłośnienia, mimo to wydaje mi się że słyszałem lepsze odgłosy w innych filmach:), poza tym nie twierdze też że jest kiepska, napisałem jedynie że "nie wyróżnia się niczym szczególnym". Mam nadzieje że tym śpiesznym wyjaśnieniem powstrzymałem falę krytyki;p;p;p;)
 

dread

New member
Bez reklam
To, że słabiej dźwiękowo oceniasz ten film np. od Transformers to się jakoś szczególnie nie dziwię, dziwi mnie natomiast, że Taken oceniasz wyżej, no ale każdy ma prawo do własnego zdania więc nie będę drążył dalej :D
 

rufus1988

New member
Mówiąc o "taken" faktycznie mogłem się dać ponieść emocjom, które wzbudził we mnie ten film:)(pisałem post zaraz po obejrzeniu), miałem też bardziej na myśli to że dźwięk przy odpowiedniej głośności moim zdaniem rewelacyjnie budował napięcie, był dobrze dobrany do akcji :), a pisząc o Punisher, że niczym się nie wyróżniał również mogło to mieć związek z ogólnym odbiorem filmu:) w związku z czym mógł mi się wkraść lekki brak obiektywizmu mówiąc o stronie technicznej filmu(dźwięku) :). pozdrawiam
 
Do góry