Pink Funhouse Tour, Live in Australia Blu-ray

mat74

Well-known member
Bez reklam
wlasnie obejrzalem.no coz wiadomo pop-show nawet z pewnym rozmachem (momentami).obraz -moze byc
nie jest zyleta ,ale moze byc -moze troche za bardzo "filmowy" jak na moj gust, koncert to jednak nie film
o to co w jednym sie sprawdza w drugim niekoniecznie...
dzwiek-przede wszystkim pomylka w opisie - jest DD TRUE HD a nie PCM jak podaja , szczerze mowiac na mnie zbytniego wrazenia nie zrobil, jest jakby "odszumiony" i brak
tej "naturalnosci stadionu" .nie da sie ukryc ,ze pani Pink glos ma cieniutki wiec "walczy" caly czas ,zeby sie troche wybic i "blysnac" -aby kompletnie nie polegla musialem podbic troche glosnik centralny...:D
no i zdecydowanie nie powinna sie rzucac na popisowy kawalek Freedy'go...

obejrzec mozna- zachwytow zadnych...
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@mat74 nie zgadzam się w ogóle!!!
Nie jestem fanem Pink ale po obejrzeniu tego koncertu chyba zacznę nim być ;)
Dla mnie koncert genialny, jeden z najlepszych jakie widzialem, sama Pink również pozytywnie mnie zaskoczyla. Bohemian Rhapsody Queen - również jak dla mnie wykonała świetnie. Polecam wszystkim - naprawdę genialny koncert.
Co do jakości obrazu i dźwięku - tutaj zgodzę się z Tobą mat74 - szalu nie ma, ale tez nie jest źle.

Podsumowując - polecam!!!
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ramzes765 - wszystko zalezy jakie przyjmiemy kryterium
oceny...;)
jesli spojrzymy na ten koncert jedynie jak na widowisko- jest ok! Pink jest calkiem "zdrowa", poiegala troche w koronkowych pantalonach, troche powisiala na hustawce, no jest to przyjemne dla oka...:D
jednak nie do ukrycia jest fakt ,ze ona nie ma glosu !
co do oceny od strony muzycznej tego koncertu-
dla mnie wyznacznikiem jakosci jest np. to
http://www.blu-ray.com/movies/Jeff-Beck-Performing-This-Week-Live-at-Ronnie-Scotts-Blu-ray/4327/
odlsuchaj , podyskutujemy,wymienimy poglady ;)

pzdr.
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@mat74 każdy ma swoj gust :) Dla mnie glos Pink jest extra - lubie jej sluchac, a po obejrzeniu tego koncertu jeszcze bardziej :)
Jezeli chodzi o jakosc Blu-Raya to tak jak napisalem wczesniej - szalu nie ma :) co nie zmienia faktu, ze ten koncert jako koncert dla mnie jest rewelacyjny
 
Do góry