G.I.Joe rise of the Cobra

paniol

New member
Widziałem na DVD.
Pomimo, że jestem fanem kina akcji - to moim zdaniem film jest zwykłą sieczką.
Szkoda, że kino idzie w tym kierunku.
 

rufus1988

New member
Dzięks za recenzje:) czy ktoś wie czym różni się kopia cyfrowa od "zwykłej" ?? Pytam bo recenzja którą wkleiłeś to recenzja kopii cyfrowej (różni się okładką), nawet na allegro jest do kupienia taka kopia, ktoś mógłby wyjaśnić różnicę? pozdrawiam:)
 

vasyndrom

New member
sama zawartosc na krazku z kopia cyfrowa czy tez digital copy z filmem nie rozni sie niczym tak wiec masz dokladnie to samo co w normalnym wydaniu, jedyna roznica jest wlasnie dodatkowa plyta najeszczesciej dvd gdzie masz tzw kopie cyfrowa dla iphon'a, pc, mac'a czy tez umieszczane sa tam wersje dvd. ot cala roznica
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Dla miłośników fantastyki

I już po seansie,na Blu ray,ale fajne :rolleyes:
Taka superancka produkcja,fajne rozrywkowe kino i ciekawe efekty a to dla czego-ponieważ technologia którą pokazują w tym filmie to tak naprawdę już niebawem rzeczywistość o ile nie już i tu myślę całkiem poważnie komórki i rozmowa wideo na telefonie też był to kosmos i to całkiem niedawno a nanotechnologia już puka do naszych drzwi.
Ale teraz o płycie
Obraz bardzo fajny,szum niezauważalny,jest ostro i w konturach i w kolorach mi się podobało.
Dźwięk w DTS HD 5.1 puściłem w ps3 jak zwykle przecz Lpcm lecz w ampie uruchomiłem dolby EX i wszystko fajnie zagrało 7.1 multicanel.
A tak na marginesie to jak ktoś chce posłuchać 7.1 z DVD to ten sam sposób (mowa o amplitunerze Denon) to warunek płyta nagrana w systemie DTS ES i pełne 7.1 multicanel co słychać (tyły raczej mono) ale efekt fajny.
A wracając do filmu to była fajna rozrywka mi się takie kino na odstresowanie podoba w końcu to "ptasiek" tylko rozrywkowe kino o tematyce fantastycznej z porządnym dźwiękiem i obrazem. I bardzo przyziemne pomysły na nadchodzącą przyszłość :D
 

rufus1988

New member
GADZECIAZ przez Twoją wypowiedź jeszcze bardziej się napaliłem na ten film:))))))))) swój krążek odbieram już jutro NiachNiachNiach :D:D:D po obejrzeniu stuknę parę słów, pozdrawiam.
 

tomalo

New member
ja również polecam, z zaznaczeniem ze to lekki filmik na odmóżdżenie... Proszę się nie doszukiwać zbytnich walorów intelektualnych tylko z wygodnie w fotelu zasiąść, wiadro popcornu na kolana i się odstresowywać. Co do audio i wideo - jest ok, sympatycznie zrobiony filmik, pomimo, że poziom animacji odbiega nieco od np. transformers 2 :)
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
GADZECIAZ przez Twoją wypowiedź jeszcze bardziej się napaliłem na ten film:))))))))) swój krążek odbieram już jutro NiachNiachNiach :D:D:D po obejrzeniu stuknę parę słów, pozdrawiam.

Myślę że żałować nie będziesz a ja sam się zastanawiam nad kupnem tego filmu bo bardzo spektakularne efekty i sam pomysł na "jutro"
Fajnie się ogląda Gwiezdne Wojny jak kilka takich współczesnych produkcji się zobaczy a pamiętam jaki był szał Star Wars :p
 

rufus1988

New member
I jestem po projekcji. . .GADZECIAŻ na pewno miałeś dobre chęci:). . .mnie ten film ZUPEŁNIE NIE podszedł i na tym skończę swoją wypowiedź co do ogółu. Dodam że obraz bardzo fajny (mimo że G.I.Joe moim SKROMNYM zdaniem ogólnie klęczy i myje stopy Transformers'som 2 to obraz moim zdaniem jest lepszy), dźwięk też dobry. Tyle co stuknę o tym filmie, tak czy siak kupiłem nówkę i po jednym obejrzeniu muszę go sprzedać. . .:D(jakby co zapraszam na priv:))
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
"klęczy i myje stopy"...? Pod jakim względem? No bo jeśli obraz jest lepszy wg. Ciebie (potwierdzam) a i fabularnie g.i. joe zmiata transformersów2 (moja opinia) to w czym t2 ma taką wielką przewagę? Dla mnie t2 poza efektami specjalnymi (to taki bardzo długi i nudny efekt specjalny a nie film) jest totalną miernotą i bardzo się na nim zawiodłem, tym bardziej że jedynka była świetna. O gustach co prawda nie powinno się dyskutować ale trudno mi uwierzyć że t2 fabularnie mógł się komuś bardziej podobać od g.i. joe bo...t2 fabuły nie posiada w ogóle imo i jest tak ogromną przewagą formy nad treścią że aż stał się niestrawny (moja panna zasnęła gdzieś w okolicach żenującej sceny ze spuszczonymi spodniami w muzeum...). Tak jak t2 był dla mnie ogromnym rozczarowaniem tak g.i. joe po którym nie spodziewałem się kompletnie niczego bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
 
Ostatnia edycja:

rufus1988

New member
Jeżeli swoją wypowiedzią kogoś uraziłem - przepraszam. Takie jest po prostu moje BARDZO skromne zdanie. Być może użyłem słów które fachowo nie odnoszą się zupełnie do tego co miałem na myśli. Ubierając to w proste słowa chciałem powiedzieć ze dla mnie G.I.Joe był żenujący, nie podobały mi się efekty specjalne, nie pojawiła się tam W MOJEJ OPINII żadna dramaturgia, czego w SUBIEKTYWNYM odbiorze nie mogę powiedzieć o T2. Mówiąc jeszcze prościej o ogólnym moim odbiorze tych dwóch filmów T2 zupełnie deklasuje G.I.Joe(szczęście że wystawiłem po dobrej cenie i jutro już odzyskam pieniądze). Pozdrawiam użytkowników:)
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
hmmmmm

Cóż,ja tak napisałem jestem pozytywnie zaskoczony tym filmem a t2 jeszcze nie widziałem,za to G.i J podobał mi się bardzo.
Obejrzałem z całą rodziną i nikt nawet siku nie wyszedł:D
Ostatnia część Terminatora i wspomniany g.i.j to jak na razie w mojej ocenie dwa najlepsze filmy tego gatunku wydane w ostatnim czasie,a córka która była w kinie na tr2 odradza i gaga "tato tego nie wypożyczaj bo beznadziejny" ale już w najbliższy piątek sam to ocenię,nara.
 

vasyndrom

New member
"klęczy i myje stopy"...? Pod jakim względem? No bo jeśli obraz jest lepszy wg. Ciebie (potwierdzam) a i fabularnie g.i. joe zmiata transformersów2 (moja opinia) to w czym t2 ma taką wielką przewagę? Dla mnie t2 poza efektami specjalnymi (to taki bardzo długi i nudny efekt specjalny a nie film) jest totalną miernotą i bardzo się na nim zawiodłem, tym bardziej że jedynka była świetna. O gustach co prawda nie powinno się dyskutować ale trudno mi uwierzyć że t2 fabularnie mógł się komuś bardziej podobać od g.i. joe bo...t2 fabuły nie posiada w ogóle imo i jest tak ogromną przewagą formy nad treścią że aż stał się niestrawny (moja panna zasnęła gdzieś w okolicach żenującej sceny ze spuszczonymi spodniami w muzeum...). Tak jak t2 był dla mnie ogromnym rozczarowaniem tak g.i. joe po którym nie spodziewałem się kompletnie niczego bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Nie zebym chcial sie klocic czy cos, ale gdzie drogi sierzancie dopatrujesz sie fabuly w G.I. Joe? Zarowno Transfomers 2 jak i G.I. Joe pod wzgledem fabularnym stoja na tak samym niskim poziomie, sama fabulao ile ten zlepek mozna tak nazwac to tylko pretekst to rozpierduchy na ekranie i nic wiecej. W koncu widz musi wiedziec dlaczego jedni leja sie z drugimi.

Odniose sie jeszcze do tego iz zawiodles sie na T2 a G.I. Joe sprawil mila niespodzianke, wg mnie po prostu miales zbyt wysokie oczekiwania co do drugiej odslony transformersow wiedziales czego sie spodziewac a otrzymales cos co Ci nie podeszlo i tyle drugi film jest debiutem marki Joe's w swiecie filmow fabularnych jak sam piszesz nie spodziewales sie niczego po nim, czyli inaczej ujmujac wg mnie niejako skresiles ten film na samym poczatku, zas po obejrzeniu zmieniles swoj poglad na ten film diametralnie.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Bez stresu

Jak czasem czytam niektóre wypowiedzi to mam wrażenie że reżyserzy w poszczególnych tytułach współczesnego kina fantastycznego zupełnie zapominają o wątku psychologiczno-społecznym powinni też zamiast nawału efektów specjalnych skupić większą uwagę na reformę służby zdrowia oraz na reformę ZUSu a co najmniej wplatać tak istotne wątki w fabułę każdego filmu ---Kur.... co ja pierd....ę to nie ta bajka,i chwała panu Bogu
na szczęście jest takie lekkie kino rozrywkowe gdzie przynajmniej tacy użytkownicy sprzętu kina domowego jak ja mogą mieć swoje święto podczas oglądania G.I.J Terminatora a ostatnio Transformers 2 który swoim DTS HD MA przebija wszystko,i oto w tym kinie chodzi o rozrywkę,podobnie jak w 2012 gdzie fabuła jest lekuchna a efekty zajefajne.
Jak ktoś szuka bardziej dojrzałego kina to proponuję Antychrysta,mocny psychologiczny film.
 
Do góry