Georg Michael na BD

bluray

Banned
Kicha Panie i Panowie.
Produkt wart tyle ile kosztuje. 69 zeta.

AUDIO:
Na frontach pogłos ( efekt sali / hali) niedopuszczalny !!!
Czyli dźwięk daleki, nieprecyzyjny, byle jaki = chłamowaty.
I to ma być dts MA !?!? Toż to kpina.

Video:
Samozadowolenie leadera i patrzymy na Jerzego bez przerwy. A to męczy.
Wieje nudą choreograficzną jak zwykle u GM.
To nie te czasy.
Nawet nagrali to w 1080i/50 klatek.
Ale nic to nie pomaga.
Taka jakość jak z MTVHD TV SAT.
Czyli bardzo daleka od dzisiejszych oczekiwań/wymagań audio-widza i posiadacza Blu Ray playera.
Kupiłem bo kocham go za jeden [JEDYNY] utwór / kompozycję: Careless Whisper.
Od tego się zaczęła kariera GM. Utwór dedykowane Jego Matce.

Zalecenie:
wrażliwi na jakość AV nie kupują,
wrażliwi na kasę oraz miłośnicy GM niech lepiej kupią tańszego DVD.

Wynik:
video 3/10
audio 2/10
To chyba druga od końca muzyka na BD.
Zamyka listę zespół WAR.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie moge sie zgodzic do konca z ta opinia, obraz jest na calkiem niezlym poziomie i napewno odstaje daleko od tego co mozna zobaczyc w MTV HD.koncert jest stadionowym pop widowiskiem ,wiec nie ma sie co dziwic ze nie brzmi tak jak klubowy koncert jazzowy , mozna co najwyzej powiedziec ze jest zrealizowany zbyt "naturalnie" przez co brzmi wlasnie stadionowo - czyli nie idealnie.wydaje mi sie rowniez (chociaz moze mam juz "przesluchy" :D) ,ze druga czesc koncertu jest troszke inaczej zrealizowana - troszke jakby "podciagnieta" i "wyretuszowana". przy okazji- niezle wyszedl mu remix w stylu techno. ogolnie wedlug mnie plyta warta kupna ,a za 69 zl to nie ma sie co zastanawiac...;)
oczywiscie jesli ktos go "nie trawi" to nie i kropka... nawet idealna ,studyjna realizacja mu sie nie spodoba.
 

tomato10

New member
Też się nie zdgodze z ta negatywna opinią .?!
Trzeba sobie zadać pytanie czego sie wymnaga od koncertu MG na nosniku BD?
Ja oczekiwałem dobrze nagranego koncertu- bez kaszy szumu w obrazie......... moja ocena na bardzo dobry z minusem .
Dzwięku dobrej jakości .. mnie zadowala ProLogicII chociaz nie moge wykorzystac DTS (na razie).
O repertuar GM nie trzeba się martwić , znamy good początku do końca .
I tak od siebie .......Dorastałem kiedy zaczynał kariere więc utwory jego przewineły się przez całe moje zycie :)
Dodam jeszcze apropo nudy , nie wymagałem od jego koncertu aby robił show na scenie w stylu madonny (koncert zliczyłem i sie rozczarowałem) Właśnie wyszedł facet na scene , zaśpiewał w świetnym stylu i o to mi chodziło .. Jest to jedna z moich ulubionych płyt , którą poprawiam sobie nastrój ..:)Pozdrawiam.
 

seb.s

New member
Spora chrapke mialem na ten bd, wczoraj w MM dlugo trzymalem go w lapce- jak widze- dobrze, ze mnie do konca nie podkusilo :]

i co na podstawie czyjejś opini zrezygnujesz ? Przeciez są gusta i gusciki;)

Osobiście uważam ze koncert jest genialny, można się czepiac jakosci materiału video (mnie irytują te paski i szum pojawiające się w ciemnych czesciach ), ale dzwięk jest super. Sam GM ..coż to jak juz wczesniej napisałem liczy sie upodobanie do rodzaju muzyki. Mi się bardzo podobał, zwłaszcza, że zawiera tez stare kawałki - nie koniecznie te najbardziej komercyjne.
Byłem na koncercie GM w Warszawie, atmosfera była niesamowita, zdecydowanie więcej emocji i entuzjazmu z widowni ;) ...no ta z Londynu też nie jest zła ;)

p.s
"Samozadowolenie leadera i patrzymy na Jerzego bez przerwy" - chłopie a czyj to koncert ?
 
Do góry