Terminator Ocalenie

Marnin1

New member
w koncu jest film na którego czekałem i powiem ze swietnie sie ogląda w wysokiej rozdzielczości na blu-ray z tym ze zanim zabrałem sie za ogladanie miałem walke z odtwarzaczem lg bd370 bo ten film rusza na nim dopiero jak sie ma najnowszy soft z numerem 7.....
to troche nie do pomyslenia ze kupuje sie odtrwarzacz który trzeba aktualizowac aby ogladac najnowsze filmy bo rozumiem jezeli człowiek wychował sie na IT ale co ma powiedzie 60 latek:)
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Dźwiekowa miazga

Terminator już za mną,ale jazda!!!
Fantastyka na bardzo fajnym poziomie.
Fabuła całkiem całkiem,wszystko trzyma się całości wraz poprzednimi częściami Terminatorów.
Obraz z przewagą zimnych barw,ciekawy efekt a do tego bardzo dobra ostrość i dużo scen gdzie można napawać się szczegółowością w obrazie nowego formatu jakim jest blu-ray.
Podobnie jest z dźwiękiem w DTS HD 5.1
Potężne brzmienie,ścieżka dźwiękowa nagrana bardzo starannie i to słychać przy każdej scenie!
Czuć moc! Podobnie jak na Hel boy 2.
Głośno,wyraźnie z bardzo dobrze ulokowanymi smaczkami w poszczególnych głośnikach i ten BASssss !!!
Na ps3 żadnych problemów z odtworzeniem płyty.
Polecam wszystkim spragnionym mocnego uderzenia oraz fantastyki miłej dla oka.
 

Deimos

Banned
Troche szkoda, że nie zrobili dźwięku w pełnym 7.1 jak chociażby na Transporterze 3. To jest dopiero uczta dla uszu.
No, ale skoro powiadacie, że fajnie się ogląda to trzeba będzie go zaliczyć.
 
Ostatnia edycja:

Axl2000

New member
Tragicznie nakręcony, źle zagrany (oprócz Marcusa), bardzo źle wyedytowany i pocięty...ale kupiłem wersję UK za 77zł (bo w MM jest za 119zł PL, a mi PL do szczęścia nie potrzebne) i jakośc obrazu i dźwięku fenomenalna :)
 

kapsell

New member
Bez reklam
Tragicznie nakręcony, źle zagrany (oprócz Marcusa), bardzo źle wyedytowany i pocięty...ale kupiłem wersję UK za 77zł (bo w MM jest za 119zł PL, a mi PL do szczęścia nie potrzebne) i jakośc obrazu i dźwięku fenomenalna :)


Mam zgola odmienne wrazenie, fakt ze 3/4 film trzyma naprawde wysoki poziom fabularny (dalej jest troche gorzej) aktorstwo jak na ten gatunek db, Marcus bdb (w koncu nie dziwota dlaczego zaangazowal go Cameron)

Wersja na br prezentuje sie fenomenalnie.
 

mireck

New member
Fajny filmek, Arnold za długo nie pograł:D Ale bardzo mi się podobała gra obu głównych bohaterów. Uważam że film pod względem efektów specjalnych prezentował się bardzo dobrze , fabuła była przejrzysta i dośc fajna. Film jest ciekawy choć nie wiem czy najlepszy wydany w 2009 roku. Wydaje mi się że może z nim się mierzyć Transformers 2 Zemsta Upadłych
 

adam6150

New member
w koncu jest film na którego czekałem i powiem ze swietnie sie ogląda w wysokiej rozdzielczości na blu-ray z tym ze zanim zabrałem sie za ogladanie miałem walke z odtwarzaczem lg bd370 bo ten film rusza na nim dopiero jak sie ma najnowszy soft z numerem 7.....
to troche nie do pomyslenia ze kupuje sie odtrwarzacz który trzeba aktualizowac aby ogladac najnowsze filmy bo rozumiem jezeli człowiek wychował sie na IT ale co ma powiedzie 60 latek:)

Marnin, prosze Cie , zebyś sprawdzil, czy Twój LG na tym filmie zoomuje, tzn czy działa funkcja zoom. Prosze o odpowiedz. 50-latek
 

kapsell

New member
Bez reklam
transformers

tez bym sie sklanial w kierunku ze Transformars: Zemsta Upadlych to najlepiej wygladajacy film. Bo co do fabuły i gry aktorskiej to nalezy spuscic zaslone milczenia...
 

rufus1988

New member
Kolejny film, o którym mówicie że posiada rewelacyjny obraz HD, swoją wersję już rozpakowałem ale nie oglądałem jeszcze, mam nadzieje że WRESZCIE wasze opinie pokryją się z moją i będę w pełni zadowolony:), po projekcji coś stuknę;p
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Dla mnie obraz nie jest rewelacyjny - po prostu normalne HD - moze juz sie przyzwyczailem ;) , za to dźwięk REWELACJA. Jeden z najlepiej udźwiękowionych filmów jakie oglądałem. Już sam początek i napisy początkowe i ta muzyka w tle - miodzio. Scenka jak pojawia sie Arnie rowniez extra. Ogolnie sam fil średni - ale do obejrzenia, obraz bardzo dobry, dźwięk - REWELKA
 

rufus1988

New member
. . .i jestem po projekcji:). Cóż mogę powiedzieć, film mi się podobał, jak dla mnie fabuła nie najgorsza, chociaż na mój gust przydałby się większy rozmach, rozzzpierdziel:D. Co do obrazu - lepszy niż w Transformers na pewno gorszy niż w 13 dzielnicy Ultimatum, ale ogólnie przyzwoicie. Dźwięk. . .no tu moim zdaniem jest nawet lepiej niż w T2, PORAŻA ! Podsumowując. . .żałuję że obejrzałem Transformers 2 - reszta niestety stoi w cieniu tego filmu (mówiąc o tym ściśle określonym gatunku), po obejrzeniu T2 nic dotąd już nie wywarło na mnie takiego wrażenia jak właśnie Revenge of the Fallen ;|. Jednak w tym przypadku bynajmniej nie żałuję że kupiłem Terminatora, tak jak to było w przypadku G.I.Joe :) pozdrawiam:)
 

kapsell

New member
Bez reklam
TvT

Jakosc brazu jest dobra w terminatorze ale nie mow ze lepsza niz w transformers (z nim moze sie rownac najwyzej najnowszy Batman) fabula denna ale jakosc obrazu to moim zdaniem obecnie nr 1 (szczegolnie jesli chodzi o filmy okcji) . No i judder jest bardziej uciazliwy w Terminatorze niz w Transformers.
 

rufus1988

New member
Nie jestem fachowcem, mówię o własnych odczuciach. Nie wiem czy ja mam jakiegoś innego wydawcę czy jak, ale dla mnie jest to po prostu zwykły czysty obraz (w T2), bez nadzwyczajnej szczegółowości czy ostrości ;|
 

rufus1988

New member
nie wiem czy takowa w ogole istnieje..:D

Ja weim że istnieje, pojawia się pytanie czy jest gorzej wykonana, z gorszym obrazem. Pisałem do gościa na allegro który sprzedaje i pytałem czy obraz jest rewelacyjny, mówi że jest bardzo dobry po prostu;|. Nie ukrywam że kupiłbym ten film przede wszystkim dla tego obrazu nad którym się zachwycasz i nie wiem czy warto;/ ktoś widział wersję "polską" ?? Zresztą nie bardzo rozumiem co to znaczy "wersja polska" czemu miałaby się różnić jakością obrazu? Prrzecież BD ma taką samą pojemność tak w UK jak i w polsce;|. A może obraz w np. Transformers który według prawie że wszystkich jest niedościgniony a dla mnie ZUPEŁNIE przeciętny to właśnie wina tego że mam wersję polską? I sory za ZAŚMIECANIE forum ale po "ulepszeniu forum" nie widzę możliwości napisania na priv;/;/; . Kupiłem do tej pory 4 filmy BD, jedynie Terminator gdzieniegdzie jest mega ostry i szczegółowy jak dla mnie;/ zaczyna mnie to irytować;/
 
Do góry