X man geneza

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Krótko i na temat.
B.L. wydane dość porządnie,począwszy od okładki oraz fotek a skończywszy na samej jakości nagrania.
Pominę celowo system odtwarzania dźwięku,i tak-
obraz bardzo fajny,szczegółowy oraz bardzo ostry.
Kolory wyśmienite a dynamika obrazu czyli odpowiednia szczegółowość obrazu kosztem szczegółów w jasnych i ciemnych scenach wyśmienita w porównaniu do najnowszego wydania H.Potter. i wydaniu tegoż na B.L. ogromna różnica w jakości technicznej.
X facecik retrospekcja charakteru i historia dojrzewania czyli fabuła cóż moje ulubione " reszta jest milczeniem"-
ale jakość obrazu i dźwięku jest na bardzo dobrym poziomie. Spektakularne efekty wizualne oraz dźwiękowe,wykraczające sporo poza rzeczywistość a zarazem przebojowo podane.
Czy polecam? No fajne ale uczucie takie że już gdzieś to widziałem.
Warto tylko dla efektów i tych dla gałów i tych dla uchów.:shock::razz::D
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
ha ! wlasnie obejrzalem. fabuala...no jak to fabula na podstawie komiksu :D ,ale jakos tam ja pokleili i gorsze gnioty juz widzialem ktore chwalono....:D
obraz- kolega juz napisal- jest dobrze , dodam tylko , ze fajne takie jak lubie kolory i kontrast - kinowo-analogowe, zwolennikom cukierkowego obrazu moga nieodpowiadac - ja tam takie lubie...
niestety efekty wizualne (z ktorych wlasciwie sklada sie ten film) niedopracowane ,a niektore wrecz zenujace w jakosci (tzn.umiejestnosci oszukania widza) film wyglada dlatego troche jakby byl robiony co najwyzej na poczatku lat 2-tysiecznych , a nie w koncowce ich pierwszej dekady... - niespodziewalem sie dziela oskarowego ,no ale mogli sie troche lepiej przylozyc...tymbardziej tworzac "widowicho" !
dzwiek DTS HD MA - wlasciwie poprawny, bez wielkich emocji - chodzi mi o "przestrzen" bo lomotow i grzmotow jest od cholery wiec milosnicy "latajacych nogawek" beda zadowoleni. jednak aby byc uczciwym musze przyznac ,ze niektore momenty calkiem niezle (ciecie skrzydel wirnika helikoptera) , tak wiec- moj werdykt : bez specjalnych "ochow i achow" ale widzialem gorsze rzeczy lepiej oceniane ;)
 

tomalo

New member
fajnie zrealizowany, dla miłośników serii pozycja obowiązkowa ze względu na to, że wiele wyjaśnia. Obraz ok, dźwięk też pozytywnie :) Fajnie się ogląda :)
 
Do góry