Harry Potter i książe półkrwi.

ramzes_1981

New member
Zamówiłem ten film. Myślicie ,że warto było? Czy film jest w HD? Jak to mniej więcej wygląda ? Opłaca się? Na allegro na DVD ten film sprzedaje się na pieńku. :)
 

maracz

New member
Ja oglądałem go w niedzielę z nośnika DVD,więc co do jakości obrazu Blu ray się nie wypowiem,jeśli chodzi natomiast o samą fabułę to według mnie naprawdę jest to przydługi ,kiepski film,chyba najgorszy z całej serii,szczerze go nie polecam.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Byłem w kinie faktycznie ciut długi, oglądałem na DVD obraz i dźwięk prezentował się dobrze - także na BD też powinno być OK", ale nie widziałem dlatego potwierdzić nie mogę....
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
3+

Właśnie go wysłuchałem i obejrzałem z blu ray,a co powiem o tym wydawnictwie to że słabe w mojej ocenie ale zacznę od początku.
Byłem i widziałem to w kinie,ledwo do końca wysiedziałem ze względu na rodzinę bo jak bym był sam to wyszedł bym po 30 min.
A jak to się ma na BL ja uważam że kiepsko.
DD TRU HD 5.1 kiepski,mało szczegółowy,cicho wgrany na płytę przez co odnosi się wrażenie braku mocy na głośnikach sam sprawdzałem system dwa razy bo myślałem że coś mi padło?
Obraz,praktycznie wszystko rozgrywa się w ciemnościach więc by wydobyć szczegóły na tym BL musiałem rozjaśnić ekran telewizora a przez to obraz wydaje się mniej dynamiczny a kolory na tym filmie też jakieś mocno wyprane w porównaniu do innych wcześniejszych cześci tej seri. Ta zrobiona jest najsłabiej taka jest moja ocena.
 
Do góry