Transformers z Allegro

plum1

New member
Witam. Właśnie kupiłem ten film na allegro. Wydanie dwupłytowe. Płyty wyglądają na orginalne (nr na płycie i na nadruku taki sam). ale okładka już nie. Z przodu i z tyłu jest tylko tytuł, nie ma żadnych informacji o producencie, charakterystyki filmu, ani kodu kreskowego. Pytanie czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądała okładka z polskiej dystrybucji? Czy jest możliwe, że to wersja piracka?
 

vasyndrom

New member
zrob zdjecie przodu/tylu okladki i samych plyt, moze ktos juz ma polskie wydanie, sam mam amerykanskie wiec nie pomoge niestety zbytnio
 

kylo99

New member
witam
odrazu odpowiem co do np braku ulotki (insertu) w opakowaniach prosze sie nieprzejmowac ze to piraty,ja właśnie pracuję w UK w firmie Cinram Fox-a & Universal-a i ludzie tu pakujące plytki czy inne dodatki w pudełka czasami poprostu zapominaja tzn niedażają włożyc bo taśma idzie a tego sie pakuje tysiące dziennie przez 359dni po 24 godziny na dobe
I wychodzą rózne wersje np bez ulotki czy jakis reklam i wtedy cena jest mniejsza a takie plytay nazywamy vanilla,czyli uboga wersja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry