Terminator 2,3 Niesmiertelny

macek

New member
Bez reklam
O ile po ogladnieciu dwoch pierwszych jestem w miare zadowolony pod wzgledem obraz- dzwiek.To juz po emisji Niesmiertelnego jestem rozczarowany pod wzgledem obrazu.





ps.Przy okazji : posiadam 2 szt. zapraszam na PM.

Terminator 2: Judgment Day: Skynet Edition Steel Tin (Blu-Ray)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
"niesmiertelny" to stary film...;) w kinach tez nie pamietem by wygladal najlepiej......:D za to brzmial pieknie....;)

co do terminatorow.... za 3 czekam, 2 odpuszcze...;) , za to zarezerwowalem juz sobie nowego.. na razie tylko zapowiedz DVD ,ale poczekam...;)
 

macek

New member
Bez reklam
Jesli mialbys oceniac wszystkie filmy wlasnie na podstawie roku produkcji to tutaj Cie zaskocze pierwsze z brzegu np.seria BOND starsze odcinki.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
skoro nie pszeszkadzaja ci "stare" daty produkcji filmu- zapodaj sobie to
http://www.blu-ray.com/movies/movies.php?id=848
obraz typowo kinowy, fajne ujecia (niektore prawie jak casablanca :D) obraz ostry,wyraznie wyszczegolnione plany,przez co lepsze wrazenie trojwymiarowosci , nie bedziesz zalowal ;)

aha- wersja uk ma polskie napisy
 

adam6150

New member
mat74 napisał:
"niesmiertelny" to stary film...;) w kinach tez nie pamietem by wygladal najlepiej......:D za to brzmial pieknie....;)

co do terminatorow.... za 3 czekam, 2 odpuszcze...;) , za to zarezerwowalem juz sobie nowego.. na razie tylko zapowiedz DVD ,ale poczekam...;)


"T 3" na Allegro po ok. 100pln
 

profi

Member
Co prawda podałeś linka do Nieśmiertelnego a ja pytałem o Terminatora 3.
Ale z tego co widzę, to T3 też nie ma polskich napisów.
Szoda wielka. Mi osobiście brak napisów specjalnie nie przeszkadza, ale w domu nie jestem sam...
 

profi

Member
Słuszna uwaga. Ale niestety rażą mnie niemieckie napisy na opakowaniach.
A tak przy okazji to Terminatora 3 kupiłem w punkt44.pl, promocja letnia: kupując 2 filmy, za drugi płacisz połowę ceny.
 

prosper5250

New member
Czyli nie wiadomo... Czyli kupuję jednak kota w worku... To wolę już przepłacić nawet połowę (i kupić w kraju) ale mieć pewność w kwestii ścieżek czy napisów...
 
Do góry