Budżetowe Blu-ray w Saturnie

Redundantor

New member
w Saturnie w Arkadii pojawiła się nowa półka z budżetowymi Blu Ray. Kosztują 59,99. Wydaje je jakaś polska firma. Są tam ścieżki dżwiękowe angielskie + tylko polskie napisy. Nawet nie pakują je w te plastikowe obwoluty.

Ma to już ktoś - warto?

Z tego co pamiętam to np. był tam m.in. hannibal, dzień świra, next itd.

Z kolei te przyrodnicze BR przecenili na 25 zł.
 

paniol

New member
Są tam ścieżki dżwiękowe angielskie + tylko polskie napisy.

Dla mnie wystarczy... i cena jakaś taka ludzka.

Niemniej sądząc po tym, co dobry sprzęt potrafi zrobić ze zwykłej płyty DVD jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jeszcze długa technologia HD nie zawita pod "strzechy"... zwłaszcza, że niektórym do szczęścia za wiele nie potrzeba i wystarczą im nawet divixy.
Naprawdę trzeba być zapaleńcem (ja jestem), żeby wydawać taką kasę na filmy... i sprzęt.

Wiele osób poprzestanie na bazarze i na tym, co można ściągnąć z sieci.

Trochę szkoda, bo przy większym zainteresowaniu ceny pewnikiem byłyby jeszcze bardziej korzystne.
 

hazbi

New member
Ja kupiłem za niecałe 30 zeta film o Syberii, na pudełku jest napisane Full HD1080p ale w rzeczywistości obraz jest 1090i. Dokument przyjemny, a jakość obrazu jak dla mnie bomba. Aha obraz jest bez pasów.
 

skizzie

New member
Redundantor napisał:
w Saturnie w Arkadii pojawiła się nowa półka z budżetowymi Blu Ray. Kosztują 59,99. Wydaje je jakaś polska firma. Są tam ścieżki dżwiękowe angielskie + tylko polskie napisy. Nawet nie pakują je w te plastikowe obwoluty.

Ma to już ktoś - warto?

Z tego co pamiętam to np. był tam m.in. hannibal, dzień świra, next itd.

Z kolei te przyrodnicze BR przecenili na 25 zł.
Filmy, o których piszesz pochodzą z katalogu Pro-motion i zwyczajowo są w takiej cenie. Niestety pierwsze tytuły wydane były w 1080i, nie wiem jak jest teraz.
 
Do góry