Top Gun

setunia

New member
Bez reklam
Wczoraj dostałem w swoje łapki od brata Top Gun BR i zdziwiłem się co nieco :confused: , a dlaczego?
W sumie to nie miałem zamiaru go kupować, bo wszystkie serwisy podają, że dźwięk jest tam maksymalnie Dolby TrueHD, a mam DVD orginał i niewiele bym skorzystał (mam kopię mkv.:p ). Nieprawda! Jest też na tej płycie DTS HD-MA! Najbardziej przeze mnie pożądany aktualnie kodek audio. Wprawdzie tylko angielski język, ale nie bądźmy zbyt wymagający.
Obejrzałem filmik od dechy do dechy i powiem szczerze, że nawet dźwięk w wersji coreDTS 1,5Mbita jest zaje...cudowny. Miałem w domu małe trzęsienie Ziemi (sąsiedzi też, ale raz się żyje)
Polecam fanom gatunku i nie tylko.
 

setunia

New member
Bez reklam
To jest tylko potwierdzenie, że w ogóle jest DTS HD-MA do tego filmu. Polskie (a właściwie CEE) wydanie ma inny zestaw ścieżek więc tej najmilszej mi mogło nie być, ale jest i tym razem chwalę dystrybutora, że nie potraktował nas jak Aborygenów.
Co do jakości obrazu to mam tylko 42" więc jest miodzio. Jak kupię docelowo projektor i ekran 80" to będę mógł nawybrzydzać :grin:
 
Do góry