"HITMAN" -czyli to co duzi chlopcy lubia najbardziej...

mat74

Well-known member
Bez reklam
ponniewaz mialem dzis okazje obejrzec ten film w wersji BD wiec kilka slow dla tych ktorzy go nie widzieli lub widzieli w jakiejs "obcietej" wersji - czyli nie widzieli.....
obraz -dobry niektore sceny wrecz referencyjne pomimo ze mialem czasem wrazenie-szczegolnie na poczatku filmu ze jedna z kamer byla "walnieta" tzn.pojawialo sie w niektorych momentach "ziarno" i naprawde trudno mi jednoznacznie odpowiedziec czy zasze byla to "wizja rezyserska"....

zrobie teraz odwrotnie - pare slow o fabule- wiec jestem nawet pozytywnie zaskoczony! po filmie zrobionym na podstawie gry spodziewalem sie czegos gorszego..... nie jest zle! co prawda sa pewne wpadki jak umieszczenie Rosji w UE.....no ale nie badzmy drobiazgowi....

i chyba najwazniejsze.....dzwiek DTS HD MA !- i to naprawde slychac! muzyka brzmi naprawde extra i w dodatku nie koliduje zarowno z dialogami jak i pelnymi wybuchow efektami specjalnymi....! jesli na tle muzycznym i glosnych eksplozjach slychac dzwiek luski opadajacej na posadzke......
to ci co juz to slyszeli wiedza o czym mowie......
nie "kreca" mnie zbytnio takie filmy ale ten obejrzalem naprawde z przyjemnoscia - i to chyba wlasnie zasluga sciezki dzwiekowej!!!

jest tez troche "ciala" .....;) ,ale akurat tyle ze mozna obejrzec z rodzina.....


ps.w porownaniu "Resident Evil" mnie znudzil.....juz mnie na nim "tylek bolal"....

ciekaw jestem oceny osob ktore go widzialy?
 

SNAJPERSTWO

New member
[FONT=&quot]HITMAN pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcą ten film nadaje się jedynie jako podstawka do krzywego mebla domowego nawet do końca nie wytrwałem .Gra była innowacyjna ,fajna, wciągająca w przeciwieństwie do filmu fabuła która porównywalna jest do oddechu bezdomnego ,gra aktorów zasługuje na malinę film zrealizowano bez pomysłu (operatora kamery należało by publicznie wychłostać).[/FONT]
[FONT=&quot]Polecam ten film osobom do 16 roku będziecie naprawdę zadowoleni akcja i jeszcze raz akcja więc będziecie zadowoleni.[/FONT]

[FONT=&quot]Zapraszam do wszelkiej polemiki jestem otwarty zawsze mogę zmienić zdanie.[/FONT]
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
moge cie prosic o zmiane czcionki- fatalnie sie to czyta.
co do fabuly filmu- nie twierdze ze jest ambitna ale nie mozna spodziewac sie zbyt duzo po filmie na podstawie gry.... porownywalem go raczej do innych "dziel" tej "klasy"- np.kolejnej "dokretki" resident evil.
to film efekciarski i pod tym katem nalezy go oceniac. na duzym ekranie i z dzwiekiem HD -ktory wedlug mnie zrobiony jest swietnie - da sie go obejrzec i to z przyjemnoscia jako "widowicho" - ale napewno nie dla fabuly i gry aktorkiej.... (do tego polecam "21")
na malym TV i bez DTS HD MA mozna go sobie faktycznie odpuscic - traci wszelkie zalety - nie ma najmniejszego sensu brac sie za to!
staralem sie wlasnie to przekazac "miedzy wierszami" - widowisko dla podziwiania efektow w ktorym fabula nie przeszkadza
 
Do góry