Nowy disti Pro-motion oferuje BD za ok. 65PLN

Glaeken

New member
No i stało się.
Na naszym rynku w końcu pojawił się disti który oferuje płyty BD w rozsadnych cenach - ok. 65PLN... ale mozna znalezc jeszcze troche taniej :D Pierwsze wydane przez Pro-motion tytuły już widziałem w sprzedaży.

http://www.pro-motion.com.pl/
 

mroziek

New member
Poczekałbym na pierwsze recenzje. Gdzieś czytałem, chyba na forum kmf że wydania są w 1080i/50Hz. Także trochę brakuje do 1080p/24Hz :)
 

Glaeken

New member
Bez obaw... wydania są 1080p a dzwiek DTS HD + polski lektor przy DD 5.1. Kupilem i przejrzalem Chicago i Sin City... jest bdb :) W dodatku nie ma czarnych pasow... o ile dobrze pamietam.

Watpie aby ktokolwiek oficjalnie ba blu-ray mogl obnizyc standard... Sony by sie wku.... ;)
 
Ostatnia edycja:

dread

New member
Bez reklam
Na okladce jest podane 1080p, jednak w rzeczywistosci, przynajmniej w przypadku Sin City, jest to 1080/50i. I z tego co slyszałem to wszystkie plyty tego dystrybutora sa tak wydawane.
 

Glaeken

New member
dread napisał:
Na okladce jest podane 1080p, jednak w rzeczywistosci, przynajmniej w przypadku Sin City, jest to 1080/50i. I z tego co slyszałem to wszystkie plyty tego dystrybutora sa tak wydawane.
No na okładce niby 1080p i logo FullHD.
Skoro mam parę ich płyt to powiedz w jaki sposób a dokładnie to sprawdzę. Byle nie na oko, dzis obejrzalem w calosci Chicago i jak dla mnie obraz jest super wiec nie potrafie powiedziec czy to 1080i czy 1080p bo nie wiem jakie powinny byc widoczne roznice.
 
Ostatnia edycja:

Glaeken

New member
Dostalem odp. z Pro-motion ze rzeczywiscie nie upilnowali firmy przygotowujacej material dla tloczni i obecnie wydane oraz kolejne 5 blu-rayow bedzie w standardzie 1080i. Kolejne maja juz byc w 1080p.

Na dzien dobry niezla wtopa :D
 
Ostatnia edycja:

halldavid

New member
Nie kupuj!

Wczoraj otrzymałem prezent urodzinowy, Chicago na blu rayu. jakie było moje zdziwienie gdy ani odtwarzacz bd, ani telewizor nie rozpoznał formatu full hd z 1080p jak podano na opakowaniu. Koncert the police też nie ma pełnego 1080p ale ma obraz, ostry, kolory nasycone, czerń głęboka.
Chicago na tym polskim blu rayu ma obraz gleboko w.. Nie kupujcie, jakość obrazu gorsza niż na dvd, gorsza bo miejscami przesterowana, ziarno jak na saharze. FUll HD - dobre sobie.
 

mroziek

New member
Od początku wiedziałem że te wydania to będzie jedna wielka porażka. 1080i/50Hz może nie każdy zauważy różnicę ale nie o to chyba chodzi.
 
Do góry