Odtwarzacz blu-ray do KURO

v80trek

New member
Witam,
nie długo mój tata ma imieninyi planuje mu kupić odtwarzacz blu-ray. Odtwarzacz będzie podłączony do plazmy Pioneer KURO 50" i ampli Pioneer 1015 + głośniki BOSE acoustimass 15. Oczywistym wyborym by był BR Pionnera, ale dysponuję ograniczoną sumą kasy ( ok 1200zł może być trochę więcej ) Myślałem nad Playstation 3, ale już w domu mamy ich 2.
Proszę o poradę,
dzięki i pozdrawiam :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No fakt, na coś do kompletu Pioneer budżet trochę mały. Ale spoko jest kilka odtwarzaczy zbierających dobre opinie. Zobacz Sony S550, Samsung BD-P2500, z tańszych Panasonic BD35 - ale ten nie posiada analogowego wyjścia 5.1.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
okolo 1200-troche wiecej - zmiescisz sie z sony bdp-s550 , dekoduje wszystko w odtwarzaczu i jest w stanie wyslac analogiem 7.1, bd-live i bajer z podswietleniem pilota,dosc estetyczny panel zewnetrzny- powinno sie tacie spodobac
 

v80trek

New member
kupiłem model troche niższy niż 550 - 350 :) Głośników 7.1 raczej zakładać nie będzie, a pilota ma wielofunkcyjnego Logitech.
Byłem w jednym sklepie i pytałem się o Sony s550 i niestety nie mieli, ale zaproponowali mi jakiegoś Pioneera za 5000 zł !! Wyglądał jak amplituner i mówili, że jest podobnej klasy co ten Sony. Po co miałbym kupić coś 5x droższego i w tej samej klasie ?!
 
Do góry